Ceza İçin Akıl Arıyorum

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar yalan konusunda kişiye verilebilecek en güzel cezayı arıyorum. Tabi başta size hikayeyi anlatayım:
1 gün işyerimizden (Mart 2014)lerde eve gitmeye yeltenirken benden 3 yaş kadar büyük olan abim ben eve gitmeyecekmişim annem hastaymış gibi dalaveraları sallayıp burada çalışam muhasebecimizle birlikte eve gittiler ve bende sinirlenip o günden bu yana konuşmama kararı aldım kişiye karşı.
Şimdi beni bu derece nefret ettirmiş kişiye olabilecek en güzel cezayı vermek için burada konu açmış bulunmaktayım abilerim kardeşlerim yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Ceza yazmayacak kişiler 1 zahmet yazmasın! Ona ceza versem de affedecek değilim çünkü...

Not: Kendisine artık ne zamandır bilmem ama abi demiyorum çocukluğumdan bu yana diyebilirim kısacası

Scudo

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@Gökhan Akkaya alakası yok ve sıkıntı yok yoluna tüküren 1 insanım nadiren Hergün ciddi ciddi zaten hakaretler eden insanım ona nankörlük yapıyorum hat safhada :) İşin ilginç yanı yaptığımda azcık rahatlama hissediyorum

Fırat Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
851
İsim
Fırat
Zaten mantıken ona en büyük cezayı(ilişkini keserek)vermişsin daha güzel bir ceza varmı ?

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@Fırat Ç. Yetersiz sürekli farklı isimlerde lakayt davranıyor bana geçen babama söylediğim halde ertesi gün yine aynı şeyi yapan kişilikte

• Beğen
Tepkiler: Fırat Ç.

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
Ahlaksız şeylere ahlaksız şeylerle cevap verebiliyosan muhasebeciyi ayarla

ÇAMKOMLU

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
HASAN
Bisiklet
Diğer
"Gayri nizami harp" tekniklerini araştır. :koptum:

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yalan dünya:bağışlayıcı ol.Kardeşinin kıymetini bil.

• Beğen
Tepkiler: Edip D.

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@Kunget gerçi şöyle 1 gerçek var bunlara sebep olan o muhasebeci bunları söyleyen kişi yani @ÇAMKOMLU nesnelere karşı saygılıyımdır onun haricinde başka yapabileceğim 1 şeyde zaten kalmıyor @BerkEvren o koltukta ben diğer abim babam ve muhasebeci de oturuyorsa öyle iş olur mu dersin

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aynı işyerindesiniz ve abin, muhasebeciyi eve atmak içib sana, annenizin hasta olduğunu ve senin iş yerinde bekleyip kendisinin gitmesi gerektiğini mi söyledi? Kusura bakma ama bu adi bir davranış. Niye,otele gidecek paralarımı yokmuş? Önce kin tutmayı bırakmalısın,sonuçta aileden birisi. Eğerki muhasebeciyle aralalarında ciddi bir şey yoksa,bu durumu ara ara yüzlerine vur,sanki pot kırmış gibi yap. :) şahsen olayı öğrendiğimde,dokunduracak kadar iki çift laf ederdim ve mevzuyu kapatırdım. Gençtir yapmış bir halt,büyüklük sende kalsın ya da.:)

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@JusTiMe
Arkayı dörtlemişsiniz bu durumda. Yapacak birşey yok :confused:

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.307
Bisiklet
Scott
Aile şirketini Dallas dizisi setine çevirmişsiniz :)

Ben sizin yerinizde olsam hemen işi bırakır ve kendi başımın çaresine bakardım. Böyle bir çalışma ortamında ne işinizde, ne evinizde huzur bulabilirsiniz. Zaten bizzat sizin de tecrübe ettiğiniz gibi, işyerindeki sorunlar aile içi ilişkilerinizi de bir hayli yıpratmış.

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@Raptor8 öyle söylese bile kişiye yine kızardım şayet burada annemin hasta olması benim eve gitmeyeceğim gibi şeyleri söylettirdi bu muhasebeciye, kendi yalan konuşsa hadi iyi de yanındakini yalan konuşturup beni burada yüz üstü bıraktı bu katlanamayacağım 1 durumdur

@Mehmet Altuğ İş arıyorum yana yana hemde ama yok başka gideceğim iş yok ne yazık ki bu da beni deli ediyor çıldırıp bağırmak geliyor içimden 4 yıl oldu hala 1 şey yok :( Yüzsüz 4 yıl önceki haliyle hala aynı yüzsüzlükleri sergiliyor bana karşı

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@mümtaz öztürk ona ne yazık ki sökmez

Sürekli gırgıra alan kişi ne de olsa

Aşağılamaktan başka çözüm yok anlaşılan