CESUR DH kadro satılık

CESURBİKE

Üye
Tepki
6
http://img147.imageshack.us/img147/3130/cesurdhframekz3.jpg CESUR DH kadromu çok temiz en fazla 1 ay kullandım arkadaşlar bana yeni bisiklet geldigi için satıyorum kadronun 2 sene garantisi vardır!

Scudo

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Acaba bu kadronun Azonik ile bir alakası var mı, cesur marka turuncu kadro Azonik e çok benziyordu.Alacak arkadaşa hayırlı olsun şimdiden, inşallah en kısa sürede satarsınız.

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Fiyat, kadro boyu ve arka süspansiyon mesafesi belirtilmesi lazım gerçekten de.

CESURBİKE

Üye
Tepki
6
ve bu kadronun azonic ile bir ilgisi yoktur arkadaşlar kadrolar aynı firmadan alındıkları için birbirlerine benzemeleri ve aynı olmaları normaldir çünki ben birçok marka aynısından gördüm:))

sutozu

Aktif Üye
Tepki
93
@CESURBİKE

kadroda kullanılan arka süspansiyon hakkında bi bilgi verebilirimisin. şu sıralar bi arka süspansiyon arıyorum. buradan da duyurayım. :) marka model ve çalışma mesafesini bildirirsen sevinirim

CESURBİKE

Üye
Tepki
6
bu kadronun üzerindeki amortisör xfusion 210mm lik senin takacagın bisiklet ney ve sen ne marka süspansiyon istiyorsun?

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
alana hayırlı olsun güzel bir kadro arka amartisörün markası nedir acaba

CESURBİKE

Üye
Tepki
6
arkadaşlar daha detaylı bilgi almak için (link) dan coil shocks a tıklayın vector pva modeli

sutozu

Aktif Üye
Tepki
93
@CESURBİKE

walla bendeki kadro scott gzero aslında aradığım süspansiyon roco senin önerdiğin sitedende bi araştırma yaptım kadro üzerindeki süspansiyon ve dh için olan iişimi görecek tarzda bunlara bulacağımız bi adres biliyormusun peki istanbulda arka süspansiyon bulabileceğim bi adres de olabilir. ilgin için teşekkür ederim

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
güzel görünüyor kadro.ihtiyacım olsa bunu tercih ederdim

CESURBİKE

Üye
Tepki
6
@sutozu
selam sutozu eger benimle baglantı kurarsan sana yurtdışından getirebilirim amortisör:)