İptal Edildi Çeşitli formalar...

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında yusuf samet yaraş tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yusuf samet yaraş

yusuf samet yaraş Aktif Üye

Seviye:
    merhaba ben ikinci ve üçüncü formayı almak istiyorum. acaba boyunuzu kilonuzu öğrenebilir miyim bir üçüncü formanın rahatsız olduğunu belirtmişsiniz nasıl bir rahatsızlık veriyor? hayırlı satışlar:in:

2. müslüm açar

müslüm açar Aktif Üye

Seviye:
    enescim yav hayırlı satışlar. niye bana söylemedi, elinde böyle formalar olduğunu :)
    gerçi okuyunca anladım ki zaten bana olmazdı, bana büyük olurdu(ben 85 kiloyumda :))

3. müslüm açar

müslüm açar Aktif Üye

Seviye:
    enescim yav hayırlı satışlar. niye bana söylemedi, elinde böyle formalar olduğunu :)
    gerçi okuyunca anladım ki zaten bana olmazdı, bana büyük olurdu(ben 85 kiloyumda :))

4. erçin gül

erçin gül Aktif Üye

Seviye:
    Hayırlı satışlar enes .Güzel formalar .Şimdiden alana hayırlı olsun.

yusuf samet yaraş

yusuf samet yaraş Aktif Üye

Seviye:
    merhaba ben diğer ikisini almak istiyorum kusura bakmayın özele mesaj atamıyorum daha ödeme nasıl olacak?

6. Tolga Beşikçi

Tolga Beşikçi Yeni Üye

Seviye:
    sevcili hemşerum yine bişele satayisun hadi bakayim iyi satişlar :D yalnız o feryn forma güzelmiş bilirsin severim öyle renkli formaları :)))

İlginizi Çekebilir

Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
upload_2016-8-24_11-3-33.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.