Çeşitli aksesuarlar (suluk kafesi,sele altı çanta,çamurluk vs)

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
Merhaba arkadaşlar,
Artık kullanmadığım/ihtiyacım olmayan bazı aksesuarları satıyorum.
Matara kafesleri: 1 tane markasını bilmediğim aliminyum, 2 adet de topeak plastik suluk kafesi. Resimlerde görebilirsiniz. 10'ar liradan satıştadır.
(link)(link)(link)(link)(link)
Selev kask, 3-4 ay boyunca kullandım, çatlağı kırığı vs yoktur. arkasındaki led ışık da hediyemdir. 50 tl istiyorum
(link)(link)(link)(link)(link)
Topeak çamurluk. sadece 1-2 kez yağmurda kullandım, sıfırdan tek farkı biraz çamurlanmış olmasıdır ki zaten amacı da o :) daha sonra şehir bisikletimi satıp yol bisikleti aldığım için boşa çıktı. sadece amortisörlü modellere uygundur! İstediğim fiyat 60 tl
(link)
Sedona çanta, renk uyumundan dolayı değiştirdim, istediğim fiyat 20 liradır. (bu da biraz çamurludur ama isterseniz yıkarım yollamadan :)
(link)(link)
m-wave elektronik zil, geçen haftalarda delta'dan aldım. hiç kullanılmamıştır. 30 tl istiyorum. Şu adresten inceleyebilirsiniz(link)
(link)(link)
velo barendli elcik. süper bir ürün, temizdir. yine dediğim gibi önceki şehir bisikletimden kalmadır. içinin resmini çektim şöyle ama orda vidanın gidona temasını engelleyen bir parça var mıydı yok muydu emin olamadım açıkçası. istediğim fiyat 30 tl'dir
(link)(link)
sigma bc 14.12 kablolu km sayacı. Kullanımdan dolayı biraz çiziği vardır ama çalışmasında bir sıkıntı yoktur. Garmin 200 aldığım için satıyorum. 90 tl istemekteyim.
(link)(link)
Kargolar alıcıya aittir, istediğiniz kargoyla yollarım. Pazarlık yapmayı düşünmüyorum. Takas teklifleri değerlendirilebilir, bikaç ürün birlikte alındığında cüzi miktarda indirim düşünülebilir :) alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

Scudo

hasan tuna

Üye
Tepki
0
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Mosso
kask bedeni nedir?(m/l)

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
aynı soruyu sorduğunuz ve benim de cevapladığım mesajdaki gibi, 56/60 cm. ilk resimde onu göstermeyi amaçlamıştım :)

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
kask ve km saati satılmıştır, geri kalanlar için ilan günceldir.

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
kask ve km saati satılmıştır, geri kalanlar için ilan günceldir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
@taylantugay

yol bisikleti kullanıyorum, kablo üstüne oturması gerektiği için istediğim gibi oturtamadım. hiç fonksiyonel olmadı benim bisikletim için :) düz gidonlu bisikletler için tasarlanmış sanırım.

alptug

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Kron
sele alti canta ve velo barendli elcik duruyorsa ikisini almak isterim, bende istanbuldayim kargoya vermeden halletsek daha guzel olur.

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
satışa bir adet de topeak race rocket pompa eklenmiştir. İstediğim fiyat 50 tl

(link)

aycan turan

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
Hocam mrb suluk kafesi ve sele alti cantaya talibim istnbulda elden teslim almak istiyorum sisliden yaziyorum

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
kask, km saati ve çamurluk satılmıştır, geri kalanlar için ulaşabilirsiniz

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet