cep telefonu yardım

fatih ulusoy

Aktif Üye
Tepki
112
merhabalar ben bir telefon almayı düşünüyorum fiyat aralığı olarak maksimum 350-400 ytl sizden bu fiyat aralığında telefon önerileri bekliyorum acil gerekli özellikle samsung olursa iyi olur ama onun dışında nokia motorola ve sony ericsson düşünüyorum bunların dışında düşünmüyorum
özellik olarakta dış görünüşüde önemli yani ince şık bir telefon olursa daha iyi olur teknik özellik olarak birşey yazmıyorum siz bir model söyleseniz yeterli ben araştırmasını yaparım şimdiden teşekkürler

Scudo

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
gps (küresel yer belirleme) imkanını hiç hesaba kattın mı? geçen haftalarda mavibilgisayarda etenin gps özellikli cep bilgisayarı telefon karışımı cihazı (pda) 450 ytl mi neydi. gerçi kampanya fiyatıydı.

http://content.modaco.net/nedge2k/images/thumb_21-May-2007_x500+.jpg

Nuri O.

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Bisiklet
Trek
Eğer bulabilirseniz ve aldığınızda kullanabilecekseniz , şu an kullanmakta olduğum HP ipaq 514'ü alabilirsiniz , cep bilgisayarıdır , cep bilgisayarından tek eksiği touch screen yani dokunmatik ekran özelliğinin olmamasıdır , bunun nedeni ise cep telefonu boyutunda olması ;) telefonda kısaca windows mobile işletim sistemi var , 1.3 mp kamera var , Wi-Fi kablosuz bağlantı var vs vs vs ... Mesela akşamları telefondan forumumuza bağlanıyorum :) tavsiye ederim ;)

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
lg ke770 şık görünümü, uygun fiyatı ve mükemmel özellikleri var...
kesinlikle denemenizi tavasiye ediyorum

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Bende şuan Sony Ericsson W810i var.(link) dan yorumları okursan ne denli güzel bi telefon oldugu aklına yatar onu alabılırsın 350 ytl gıbı bır fıyatı var.

Ttn mobile m6 elegance var.
buda 350 ytl.

• Beğen
Tepkiler: fatih ulusoy

fatih ulusoy

Aktif Üye
Tepki
112
birde kullanıcılarından samsung i450 görüşlerinin bekliyorum bana çok uygun geldi