Satıldı cep telefonu turbosim unlock simcard(sim kart kırıcı)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında mustafa kırbıyık tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mustafa kırbıyık

mustafa kırbıyık Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar bütün cep telefonlarına uyumlu simcard kırıcı satıyorum çok işie yarayan bir aparattır ne işemi yarıyor?
    anlatayım;
    yurtdışından alınmış ve türkiyede kullanamadığınız cep telefonuza takıyorsunuz işlem tamamdır . taktığınız andan itibaren cep telefonunuz kullanıma açılacaktır .anlayacağınız cep telefonunuzu herhangi bir pasaporta kaydettirmeye gerek yok tak çalıştır
    fiyatı. 30 tl
    kargo alıcıya ait
    [​IMG][/URL][/IMG]

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-23-21.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
pic4-depo5percent-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.