Satıldı Çelik bisiklet zinciri *35 TL*

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında buğra kuddaş tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. buğra kuddaş

  buğra kuddaş Kıdemli Üye

  Kayıt:
  8 Ocak 2010
  Mesajlar:
  246
  Beğeniler:
  65
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Arkadaşlar, aşağıda resimlerde de görebileceğiniz bisiklet zincirini Ankara Ulus'ta kendime yaptırdım. Bu ayardaki bisiklet kilitlerinin fiyatlarını sizler de biliyorsunuzdur. Yaklaşık 1.500 gr ağırlığındaki zincir, kalın kumaştan kılıf içine yerleştirildi. TFS marka sertleştirilmiş çelik kilitle birlikte (bu kilidin kullanımı çok pratik olmasa da levye ile kırılamayacağı için tercih edildi).

  *** Kilidin uzunluğu ideal bir ölçü olan ~1.20 cm'dir ***

  Zincir, 10 Ton mukavemetli 3,4 cm bakla boyu olan sanayi tipi zincirdir. 7 mm et kalınlığı vardır. Zincir 1 tonluk demir makasıyla ve iki kişiyle ancak kırılabilmektedir.

  Kilit resimlerden de görüldüğü gibi TFS marka paslanmaz çelik kaplı, sertleştirilmiş çelik mekanizmalı bir kilittir. Anahtarı şifreli değildir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Zincirin maliyeti (zincir + kilit + terzi bedeli) 30 TL'dir. Ankara içi de bu fiyat geçerli olmakla beraber kargo fiyatını ekleyince bu fiyatı çıkardım. Kargoyu siz karşılarsanız 30 TL'ye yollarım.

  Üründen ticari bir kar elde etmediğim için sipariş üzerine malzemeleri temin edeceğim.

  Ayrıca, bu kadar kalın zincire ihtiyacı olmayanlar için ya da daha hafif kilit isteyenler için ayrıca fiyat alabilirim.

  Bir de makas ile kesilmeyen özel bir zincir de vardı, onun metresi 45 TL'dir. Ancak ağırlığı 3 kg civarına geliyor. Ondan da isteyen olursa fiyat alabilirim.

  Son olarak: http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?categoryID=394854 bu linkte zincir kilitlerin fiyatları var...karşılaştırmayı yapabilirsiniz.

  iyi forumlar.
   
 2. #2
  buğra kuddaş

  buğra kuddaş Kıdemli Üye

  Kayıt:
  8 Ocak 2010
  Mesajlar:
  246
  Beğeniler:
  65
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  günceldir...
   
 3. #3
  buğra kuddaş

  buğra kuddaş Kıdemli Üye

  Kayıt:
  8 Ocak 2010
  Mesajlar:
  246
  Beğeniler:
  65
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  günceldir...
   

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-33-40.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
bettiniphoto_0198663_1_full.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
3-1484682847509-16suife4qphq8-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.