Celbino Adventure kadro kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
mrb.bisikletim şu an bisikletçide hafta içi alıcam.sadede gelelim.ben aslında sedona scud kadroyu beğenmiştim ama benim bazı parçalara uygun olmadıını gördüm ve vazgeçtim.2.insiyatif olarak adam bana celbino kadro gösterdi ve cok beğendim(celbino adventure).takmasını söyledim bisikleti bıraktım.+ jant ve aynakol takıcak.çünkü bisiklet yaklaşık 1 ay önce yaptıım trafik kazasından dolayı bayaa bi hasarlıydı.
neyse bahsettiğim kadroyu aldım sayılır sonuç olarak.öğrenmek istedğim bu kadroyu kullananlar warsa tavsiyelerini ile kadronun eksi ve artılarını paylaşabilirlerse cok memnun olurum.
anladıım kadarıyla fazla birinde yok bu kadro.nette de bulamadım.sadece buralarda kullanan 2-3 kişi görmüştüm.benim alıcağım siyah-kırmızı renklerde.sonucta yani kadroyu beğendim.cok prof bişey olmasa bile sedona scud kadrodan fiyat olarak azcık pahalı olmasının da cok kötü bi kadro olmadıın göstergesidir inş. diye düşünüyorum.
bilgisi olanlar bişeyler söylerse cok sevinirim.şimdiden cok teşekkürler.

Scudo

SerKaN2081

Aktif Üye
Tepki
34
cembio nun qeleneksel bisiklet fiatları 240 300 arası en fazla benim bldiim.
ama sedona dan iyi olcanı sanmıorum.
bunlara bakarsak kadro da o kadar kaliteli diilidr belkide
ama yanılıoda olabilirm. ;)

• Beğen
Tepkiler: Burak Özen

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Bence scud herzaman celbinodan iyidir.ben öyle düşünüyorum.en azından isim yapmış bir kadro.

• Beğen

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@SerKaN2081

cembio diil celbino:D:D

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@bebeto_6149

yanlış anlaşıldı.öğrenmek istediim sedona mı celbino mu olayı diil.tabi ki sedona isim yapmış.daha iyi olması normaldir.sedonayı geçtik.o ihtimal yok.ben sadece "sedona scud kadrodan fiyat olarak azcık pahalı olmasının da cok kötü bi kadro olmadıın göstergesidir ?? " diyorum.Öğrenmek istediim celbinonun öyle olup olmadıı.yani celbino kadronun nasıl olduu?;)

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Valla kullanan yok heralde özellikleri varsa özelliklerini yazarmısın?ağırlık 6066 mı 7005 mi?bunun gibi bilgileri verirsen karşılaştırabiliriz.

• Beğen

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@kir-pi

onlara dikkat edemedim fazla.bisikleti haftaya alıcam.alınca yazarım.tşk;)

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@evoluzi0ne

celbino adventure:D:eek:

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
var kardeşim burada var celbino adventure ama kadrosunun uzerıne toplanmıs bı bısıklet kadrosunun goruntusu ve acıları gayet guzel bana sorarsanız tam bir orta sınıf kadro 7005 aliminyum

• Beğen

unlu

Daimi Üye
Tepki
147
celbino nun alü kadrosu olduğunu bilmiyodum doğrusu.bende demir kadrosu var nerdeyse bütün parçalarını değiştirdim çünkü aldığımda bisikletten anlamıyodumve üzerindeki parçalar 3.sınıftı. halen 3 yıldır aynı kadrodayım milletin bikaç metreden düşüpte kırdığı çok kadro gördüm. ben 4x4 misali hoplarım zıplarım atlarım fakat eve gelincede cillop gibi sapasağlamdır kadrom.2000 den fazla km yapmışımdır rahat. tabi bu bindiğim demir kadro celbino yapmış, ama alüminyumunu nasıl yapmıştır onu bilmem.bide bisikletçi sana satmak için pinokyo bike ı bile 10 numara pazarlar.sedona/scud/vs. kadro mu yoksa celbino mu dersen o zaman ayıp edersin.yanlışımız varsa affola

• Beğen

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@unlu

ok aldım mesajı:) ve saol eyvallah;)

• Beğen
Tepkiler: unlu

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@ncok

çok saol.evet sanırım benim ki de o dediğin 7005 modeliydi;) ;:rolleyes:

cannameli

Üye
Tepki
79
İsim
Bekir Can
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Amoeba
benim kadrom celbino adrenture kullanıyorum dağ taş geziyorum hiç bir sorunum olmadı

cannameli

Üye
Tepki
79
İsim
Bekir Can
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Amoeba
ne kadar a satıyor kadroyu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cannameli

1 yıl olmuş nerdeyse konuya mesaj atılmayalı. özellikle mi yapıyorsunuz bunu :) onlarca güncel konu içinde gidip üzerinden 1 sene geçen konuyu hortlatıyorsunuz !!

Tepki
8
sanırım biraz geç olcak ama ben ynede sölym:)
celbino adwntre fiyat bakımından çok iyi zaten türkiyede fazla yok çünkü bi partyde gelmişiti türkiyeye başkada gelmedi
almnyum ve 1.450 kg ön maşayı ii tuttrdn mu oldukça performns alırsn..;-)