Celal Bayar Üniversitesi

Scudo

cihanbesyo

Üye
Tepki
71
Gezi ne yazıkki hava muhalifeti nedeniye ertelendi.
ayrıca bundan sonraki turları foruma yazmıycam klüp,besyo içi ve birkaç manisalı bisiklet severlere haber verilecek,çünkü aktivite yokmu toplanalım diyen manisalı bisiklet severlerin iki kişi hariç hiç biri tur düzenledigimizde seslerini çıkarmadılar!
Başkada söze gerek yok,anlaşılan manisada hayat yok!

Tepki
75
kardesim ben sana katılıyorum manisa da hayat yok ama biraz bekl sabır once biz lider olucaz sonra yavaaş yavaş olacak inşallah yani 27 eylülde inşallah ben manisadayım bizden 4 kişi daha 28 inde manisada olurlar sonra ki haftasonu ayrlarsan gelebiliriz......

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
27 sinde bende geliyorum bi aksilik çıkmazsa bisikletide 3 4 gün içinde getireceğim heyecanla bekliyorum yeni yerler yeni insanlar :). 1 yıl okudum ama manisa merkeze sadece 1 kere gittim bu sene gezmedik yerini bırakmayacağım :).

cihanbesyo

Üye
Tepki
71
hadi bakalım,manisalılardan degil de öğrencilerden bişeyler gçıkıyor,tukanla tanıstık. bu hafta sonu ilker tugkan ben antrenman niyetine izmire gidip gelicez,toplam 100km filan yaparız.uğur arkadasımızın isi olmasa oda gelicekti,bizle tanısmak bize katılmak isteyen herkezi aramıza bekliyoruz.
buarada hava muhalifetine ugrayan tur planımızı önümüzdeki 1-2 hafta içinde gerçekleştireceğiz.

• Beğen
Tepkiler: mathcup

cihanbesyo

Üye
Tepki
71
yapıyoruzda ince teker sana haber vermiyoruz:D
Şaka bir yana ayhan hoca artık her hafta klüp adına büyük kücük turlar yapalım dedi gelin görüselim dedi bu hafta içi toparlanalım hocaylav konusalım güzel bir organizasyon yaplım 10-15 kişilik

• Beğen
Tepkiler: Tugkan emir

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
ben arkadaşlar ben de akhisardan bir bisiklet severim. umarım grubunuza dahil olurum. manisaya sıklıkla gidip geliyorum. hatta serkan ve sonerle tanışma imkanı buldum bile. görüşmek dileğiyle.

Gökhan GÜNERİ

Aktif Üye
Tepki
36
cbü de bisiklet adına pek hareket yok sanırım ,umarım yaza doğru bişeyler yapılır.Bende merkezdeyım uygulamalı bilimlerde.Uzuuuuuuun turlarda görüşmek dileğiyle :)

osman922

Aktif Üye
Tepki
39
Bisiklet
Nishiki
cbü iktisadi ve idari bilimlerde okuyorum , var mı böyle turlarınız vs.

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
AKÜBİT (Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu) ten selamlar herkese.

Yarış
Nihayet kampüsümüz içerisinde bir yarış organizasyonu projesi hayat buldu.
(link)

herkesi bekliyoruz........

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
Merhaba, bende Demirci Eğitim Fakültesindeyim ..

Bisiklet süren arkadaşlarla tanışmak isterim. .

anlezgn

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar merhaba. üniversitemiz bünyesinde mühendislik fakültesi çatısı altında bir kulüp kurmayı düşünüyoruz. düşünceleriniz nelerdir?

yılmaz058

Üye
Tepki
6
İsim
Muhammed Yılmaz
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selamlar. Cbü de öğrenciyim. 2. Dönem başladığında bisikletçi olacağım ben de

• Beğen
Tepkiler: aziz otkur

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar selamlar :) muradiye kampüsünde kalıyorum bu sene bisikletimi getirdim kampüste binen arkadaşlar varsa :) haftasonu bir araya gelip tur yapabiliriz