Cazip İndirim Kampanyaları

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
bir paket sigaradan ucuz. mesajların hepsini okumadım bile. alın deneyin begenmezseniz kullanmazsiniz.

Scudo

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Cuma sabahı, ayağımda alçı ile gittim BİM'e bunlardan 3 tane aldım. Sonrasında vaktim olmadığı için deneme fırsatı bulamadım hiç. Bir yandan da buradaki "çalışmıyor, arızalı" mesajlarını okudukça gerilmeye başladım "şimdi bunlar çalışmazsa bu halde yine mi gidicem oraya?" diye. Anca şimdi pil takıp deneme imkanım oldu, neyseki 3 fenerde de sıkıntı çıkmadı. :D

Çare dandik pil! :p

adamCliff

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Corratec
@Batuhan Köksal

Ben de mağazada son kalanı aldım.Dönüşte bakkaldan Duracell aldım uzun süre çalışsın diye ama olmadı...çalıştıramadım.Ertesi gün iade ederken eleman Bimde ki pillerle deneyecekti, gerek yok ben denedim çalışmadı dedim O da vazgeçti.Zaten kutusunda da şarj edilebilir pille kullanmayın yazıyor.

Emre Örsel

Aktif Üye
Tepki
41
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
ben de aldım (5-6 tane kalmıştı) bence 7.5 lira için çok da güzel. (2-3 güne bozulmaz inşAllah)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
böyle sabit bir başlık var mı bilmiyorum. ama benim önerim, aylardır takip ettiğiniz ve indirime girmiş ürünlerin bu başlıktan forum üyelerine duyurulması. mümkünse ilk fiyatını da belirterek.

örnek vermek gerekirse

idefix 12. kitap fuarı başladı. kitap kurtları biliyordur ama kitap arayanlar yılbaşına kadar

(link)

den kitaplara bakabilirler.

yada

salewa tutkunları

(link) da salewa da yüzde 30 indirim var

(link)

gibi. bilmem hoşunuza gider mi böyle bir başlık?

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Güzel Başlık..En Azından İkinci El Bölümü Gibi Devamlı Takip Edeni olur...Lakin İyi Başlık Ve Kelimeler'de Büyük Olursa İlgi Görür Az da Olsa:D

• Beğen
Tepkiler: Metehan D.

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Konu başlığına ufak bir dokunuşta bulundum. Rağbet gören bir hale dönüşürse, sabitleyebiliriz. :)

• Beğen
Tepkiler: thomisus lx

aycan turan

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
madem böle bir başlık açıldı bende fiyatı uygun olan bir ürünü sizle paylaşim
siteden ilk defa alısweriş yaptım nasıl bir site bilmiyorum ama yinede sipariş verdim. ins sıkıntı olmadan ürün elime ulasır:)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu başlık fazla tutmaz bisikletseverler. Daha önce buna benzer bir başlık açmış ama kadük kalmıştı. Sanırım genlerimizde ya benimsin ya kara toprağın kromozomları baskın. Meşhur fıkrada olduğu üzere cehenneme düşsek birbirimizin ayağından çekeriz gibi geliyor bana.

• Beğen
Tepkiler: thomisus lx

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
@mehmetsunu

o zaman, kıskanç arkadaşlar buraya link paylaşmasın. ya da aldıklarını aldıktan sonra lütfedip belki paylaşırlar. ama haklısın adaşım, bizim insanımızda bir çekememezlik, bir kıskançlık damarı var. :)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
.Arkadaslar Rockrıder 8.3 un fıyatı dusmus.Almayı dusunen arkadaslarımıza duyurulur.(link) (link)(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
madem her konseptten dedik, ben de kitap konusunda bir ekleme yapayım.

babil.com `da 1 ocak 2015`e kadar tüm kargolar bedava.

Mehmet Can K.

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Mehmet
Bisiklet
b'Twin
@ebubekir sözbir

Acil durum kiti güzer olur aslında hadi bakalım hayırlısı :)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
kendi reklamımızı yapmış gibi olacağım ama çalıştığım mağazada güneş gözlüklerinde %30-%40-%50 ve %50+%20 kampanyası var İstanbul'da içinde ikamet eden arkadaşlar benle iletişime geçebilir. güzel spor modeller mevcuttur. isteyene marka listesi yazıp atabilirim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@harun tınas

Geçen mağazadan 109TL'lik alışveriş yaptım. Maximum karta 6 taksit 3 ay erteleme yaptılar.