Çayyolu-Kızılay Turu

kaanilter

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Bianchi
Herkese merhabalar. Çok giremiyorum bu siteye malum final sınavıma çalışıyorum. Dün bayağı sıkıldım ve dedim ki zaten Bilkent Köprüsü'ne kadar gitmişim Kızılay neden olmasın?. Hem final için notlarımı da alacaktım fotokopiciden. Ben de azmettim ve gerçekten gittim. Çok profesyonel olmamama rağmen gayet sorunsuz bir şekilde gittim Kızılay'a. Notlarımı aldıktan sonra arkadaşıma da notları bırakmak için Emek'e gittim GMK bulvarı üzerinden. Oradan da Çayyolu'na geri döndüm amma dönüş (hele ki iş çıkışı) çok zordu. Armada'dan ODTÜ kavşağına kadar pek bir sorun yoktu. Tabi sonrasındaki köprülerde arabalar çok hızlı girince ben de köprülerde biraz bekleye bekleye gittim. Hacettepe köprüsüne geldiğimde tam karşıya geçiyordum, önümden en az 90 la giden bir araba ucu ucuna geçti (Meraklanmayın çarpmadı, ama arkasından bayağı bir küfrettim). Neyse ki turumu bitirdim ve sağsalim evime döndüm. Ama o ucu ucuna geçen arabaya hala sövüp duruyorum! Araba kullanan insanların bu konuda hassas olmalarını istiyorum.

Saygılarla :)

Scudo