çaylaktan çıldırası karşılaştırmalar

emreonem

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Corratec
slm.........

sevgili, forum üyeleri bir aya yakındır siteyi izliyorum ve geçende üye olup size katılma şerefine nail oldum:rolleyes:
bu arada tüm forumu en ince ayrıntısına kadar yaladım yuttum:eek:

size yük olmadan kendi seçimimle bir alet alma sevdama karşılık yinede elemelerimden sonra elimde kalan seçeneklerle boğuşup duruyorum..:boese157:
zevkime göre olsun dedim toplama yapmaya çalıştım ama peşin para muhabbetine bu işten soğudum :( ve bir mağazadan alıp daha sonra yavaş yavaş modif olayına girerim dedim;)

bu uzun girişimden dolayı özür diler ve hemen aklımdaki fiyat olarak birbirine denk modelleri huzurunuza çıkarmak istiyorum.....kısaca HELP ME

TREK 4500 -------- 1000 YTL
CORRATEC X-VERT MOTION-------- 900 YTL
KRON XC 3000 ---------1000 YTL
GİANT BOULDER DİSC --------- 900 YTL
SCOTT REFLEX 40 DİSC ---------- 1200 YTL
FUJI TAHOE PRO ---------- 1100 YTL
DRAG F4 ----------- 1100 YTL
WHİSTLE DİRTY RAP ------------1200 YTL

gördüğünüz gibi işler iyice kör düğüm oldu:eek:
kullanım amacım çoğunuz gibi dağbayır gezip yarışmalara falan katılmak değil malum yaş 30:rolleyes:
genelde asfaltta uzun mesafeler (100-500 km)için düşünüyorum..belki ayda bir balçova ,yamanlar,karagöl gibi kısa mesafe dağ bayır olayına girerim...

şimdiden tüm cevaplar için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Özgür!
Scudo

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
bu araya sedona sd 761 i de sokabilirsin. tipi kötü ama fiyatına göre kadrosu ve donanımı gayet şık.

şahsen listendeki 2-3 bisiklet ve 761 arasında kalmıştım, forumdan aldığım tavsiyeler ve donanımları karşılıklı incelemem sonucu, bisikleti canlı da görünce 761 tercih ettim. bir göz at istersen.

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
@emreonem

Fiyatları nerden edindiniz kaynak verebilirmisiniz?

Gürsel BARANLI

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
Specialized
Arkadaşım acele olmasından gerekirki konu 08.2007 tarihini zannedersem göremedin.Lütfen daha dikkatli olursan boş yere cevap beklemezsin.