Çay partisinde Geotech kadro incelemesi

Scudo

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
kadrolar süper bende kadromu değiştireceğim

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
selamlar Ben geotech kadrolu bi bisikleti 6 ekim cuma günü kozyatagında bi bayanın kullandıgını gördüm siyah renkliydi sanırım race modeliydi çok kısa görme ihtimalim oldu ama gerçekden çok kaliteli ve saglam oldugunu gördüm yani benim notumda 10 üzerinden 10 güzel bisikletler Delta bisiklete teşekkürler..

endy

Daimi Üye
Tepki
97
ustelık fıyatı da gayet uygun:) kaynak yerıelrı sedonanın karbon kadrosudakının aynısıı 10 numara ay sonu ıslah alıcam her keze tavısye ederm

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
@endy

Dostum karbon kadroda kaynak olmaz;)....

Karbon dediğimiz olay; Lamine bir olaydır...Yani kat kat değişik materyallerin buluşmasıyla olur...Elyaf epoksi(epoxy) gibi....epoxy zaten başlı başına bir manyak malzemedir binlerce türü vardır...
Kaynak olmaması ise şöyleki lamine olduğu için, yani kat kat yapıldığı için ek yeri olmaz...

Yani görünüş olarak benzeme olabilir...Ama teknik olarak öyle birşey mümkün değildir...

Ufak bir düzeltme;)

Ayrıca yukarıda da bahsettiğim gibi kadro muhteşem...O fiyata daha iyi birşey bulunamaz kanımca...

İyi günler...:)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Sedona marka karbon kadroda kadronun ek yerleri kabartılarak güçlendirmek amaçlanmış. Dikkatli gözlerden kaçmıyor ;). Aynı tekniğin aluminyumda kullanılma şekli de Geotech kadrolarda rahatlıkla görünüyor. Sanırm Endy'nin sözünü ettiği bu olay ;).

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Şimdi anladımmm...Geotech deki "Liquid form" destekten bahsediyoruz galiba...
Evet Sedona yıda görmüştüm...Ondada destek var...

Anladım şimdi ok...Fakat kaynak duyunca komiğime gitti...Doğal olarak...:D:D

• Beğen
Tepkiler: ulas