Çatalca Antik Köy Bisiklet Turu

B.Metin

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Specialized
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/544182_355947327838276_1761076787_n.jpg
Bu hafta K.Çekmece ve Beylikdüzü Bahçeşehir Grubları olarak beraber organize ettiğimiz Tur ile ilgili ayrıntılar aşağıdaki gibidir..!
Buluşma Noktamız Küçükçekmece Meydan Saat 08:15 Çıkış 08:30 . Kanarya > Halkalı > AltınŞehir üzerinden TEM e paralel olrak Bahçeşehir Opet'e ulaşıyoruz..Saat 10:05 de Bahçeşehir de bizleri bekleyen Arkadaşlar ile hareket ediyoruz..
Rotamız Hoşdere yolundan hadımköy yolu sapağından Yeşilbayır köyünde çay molası,Karaağaç köyü,Bahsayış Köyü,Hezarfen hava alanı yanından Ahmetçe den çatalca yolundan Antikköy Öğle yemek molası.Dönüş Aynı güzergahtan karaağaç köyünden mercedes fabrika yolundan bahçeşehir. Tur performans değildir belli tempoda grup disiplini içinde arkada kimse kalmayacaktır.
Gidiş dönüş Yaklaşık 90 Km, Gezi 7 saat kadar sürecektir. işi olan arkadaşım erken dönelim demesin.. ! Kahvaltı etmeyen arkadaşlar yolda fırından poğaca,ekmek,v.s. alabilir.Yeşilbayırda köy kahvesinde çay ve atıştırmalar yapılır.Antikköyde mangal menü ızgara köfte,çatalca yoğurt,meşrubat kişi başı en fazla 20 tl en son 17.5 dan yemiş idik.Öğle mola yeri güzel ağaçlık,bahçe içinde,evcil hayvanlar mevcut, isteyen sallansın isteyen yayılsın hamaklarda, doğanın tadı güzel orada.Her zaman olduğu gibi iç lastik v.s. yanımızda olsun.Kask olmaz ise olmazlarımızdandır.Sevgiler saygılar.

Scudo

rfnrk

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Merida
güzel organizasyon üstad, halkalı-bezirganbahçe deki shell den katılacağım size.

• Beğen
Tepkiler: Soner Kanar
Tepki
28
Bisiklet
Carraro
Metin abi Güzel, canlı ve kalabalık bir tur olur inşallah ;)

Tepki
1
Merhaba. Beylikdüzü'nde oturuyorum.Hadımköy sapağından sizlere katılmak isterim.05303153214 tel ile de haber verirseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Soner Kanar

B.Metin

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Specialized
@süleyman demir

güzergah belli zaten eğer uyarsa tabiki katılabilirsiniz.. zamanı aşağı yukarı tahmin edebilirsiniz bahçeşehir çıkışına göre..

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Organizasyonlarda göremedim Metin Kanca.....
Biraz yorum yapalım konu yukarılara taşınsın......

B.Metin

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Specialized
evet arkadaşlar.. sayılı gün ler çabuk geçiyor.. plan programınız yaptınızmı... neredeyse 25 - 30 kişi arası pedalcı olacak..

tahirkaya

Daimi Üye
Tepki
148
Bisiklet
Scott
Güzel bir tur olacak gibi. Daha önce sizinle ÇekmecePAB'da sürmüştüm.

Bu sefer de gelmek isterdim ama kendim de aynı tarihte uzun bir tura çıkacağım.

İyi pedallamalar.

• Beğen
Tepkiler: Hucreceperi

B.Metin

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Specialized
iyi dileklerin için tsk ler.. bizlerde sana sağlıklı güzel turlar diliyoruz..

adnan kahveci

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Salcano
guruba ben de dahilim...bahçeşehirden size katılmayı düşünüyorum...acemiyim ona göre performansçı arkadaşlar bizi yormayın

• Beğen
Tepki
28
Bisiklet
Carraro
Adnan bey turun hızını performanslı arkadaşlar değil performanssız arkadaşlar belirleyecek, kimseyi geride bırakmayacağız yani ;)

B.Metin

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Specialized
@adnan kahveci

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/544182_355947327838276_1761076787_n.jpg

;)

adnan kahveci

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Salcano
bugün antik kente gittim..dönüştede çatalca istanbul bağlantısı,mimarsinan,b.çekmece,hadımköy yolu,bahçeşehir tem den geri döndüm..oldukça yoruldum...

yoldan bahçeişe kadar bir zorluk yok...bahçeiş ahmediye arasında bir yokuş yer almakta...ancak eğer aynı yoldan geri dönülecekse giderken yokuş aşağı olarak devam eden yol,karaağaçtan alkente kadar yorucu bir yokuş şeklinde dönülecek...bilgilerinize

bahçeiş ve karaağaçta büyükçekmece gölünün üzerinden geçtiğiniz muhteşem bir manzara yer almakta..orada piknik te yapabiliriz

B.Metin

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Specialized
http://l1304.hizliresim.com/18/n/m881r.jpg
Arkadaşlar.. Pazar günü için muhtemel hava durumu orta şekerli..:) yani çok bulutlu aralıklarla güzargahımızda yağmur çileyebilir.. siz yanınıza yağmurluk almayı ihmal etmeyin ne olur ne olmaz.. :cool: birde hava kapalı , yağmurlu diye gelmemezlik etmeyin !! bu işin zevki burda :p

• Beğen
Tepki
28
Bisiklet
Carraro
Metin abi şeker miyiz yağmurda eriyelim. Tam gaz devam tura ;)