Carrora 225 ve Salcano city sport 20 kararsizlik

Enes Ozcan

Üye
Tepki
0
Arkadaslarim merhabalar,
Ben baslikta yazdigim iki bisiklet arasinda kararsizlik icerisindeyim. Carraronun tipi cok hosuma gitmesine ragmen salcanonun selesinin jelli olmasi, dis lastiklerinin daha kaliteli olmasi ve viteslerinin bir tik daha iyi olmasi beni dusunduren taraflari. Ayrica salcanonun servis konusunda sikintilar yarattigini duydum bunlar onemli tabi.
Carraroyu gorup tipini begenmis olmasam salcano city sport 20 direk alacagim ama carraro sportive 225 bana gore gercekten şık bir bisiklet.
Sizlerden bir yorum duymak beni gercekten rahatlatacaktir. Sizler neler dusunuyosunuz ?
Iyi gunler..

Scudo

Ahmet Faruk Eğit

Daimi Üye
Tepki
578
Bisiklet
Scott
Sele konusunda bence Carraro daha rahat. 225in kullanımı çok keyif veriyor. Salcano'nun selesini değiştim ben, rahat değil. İlla disk fren olacaksa bence Carraroyu alın. Ayrıca Salcanonun jantları özel örüm olduğundan akort kaçması durumunda akort yapılması daha zor. Not: Salcano City Fun 70 kullanıcısıyım

Enes Ozcan

Üye
Tepki
0
Cevabiniz icin tesekkur ederim. Sele konusunda kafamdaki dumanlari bir nebze dagittiniz.

ibrahimefe

Üye
Tepki
0
Bende carraro 224 ve city sport 40 arasindayim su anda .Carraroyu tercih edenler genelde servis ve kadro tipi yuzunden tercih ediyor.salcanonun kadrosu kullanissizmi ikisinin kadrosu arasindaki fark nedir ?