Carraro Sportive 321

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ottcci tarafından paylaşıldı.

1. ottcci

ottcci Quality Over Quantity

Adı:
    Yasir
    Seviye:
    Merhaba linkteki bisikleti almayı düşünüyorum. Gönül isterdi ki 2. el alayım -fiyat/performans açısından 2. eller daha iyi- ama peşin fiyatına taksitli arıyorum 800-900 TL arası ve 750 liraya bir bisiklet buldum. Bu bisikleti hala kullanan varsa artılarını eksilerini yazarsa sevinirim. Ve merak ettiğim kaç kilo bu bisiklet? Hangisinden almak daha güvenilir olur acaba?

Carraro Sportive 321 28 Jant Bisiklet

Carraro Sportive 321 28 Jant 21 Vi̇tes Şehi̇r Ve Gezi̇ Bi̇si̇kleti̇ 196 - n11.com

İlginizi Çekebilir

3.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...