Carraro Prizma 904

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında anil 07 tarafından paylaşıldı.

1. anil 07

anil 07 Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 1 yıl önce aldığım prizma mı kış mevsiminden dolayı kullanamadım ama tekrar inşallah yollara düşecek kendi çapımda 100 150 km araları yol yapıyorum ama kafamda planladığım uzun bir tur var 400-500 km bisikleti tekrardan toparlamaya başladım arka bagaj barend şuan var ama yeni si alacağım pek rahat edemedim bir çok şeyim hazır bakalım inşallah bir sorun çıkmaz ayrıcı tek başıma çıkacağım

İlginizi Çekebilir

group-riding-143.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...