Carraro Grande 702

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Fatih Şahin tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Şahin

Fatih Şahin Yeni Üye

2. Ömer Ertuğ

Ömer Ertuğ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    konu kirliliği olmasın diye ben de buraya yazayım...
    Carraro 702 Grande yorumlarını alabilirmiyin lütfen? 804 Elite ile olan 300 Tl farka değmez diye düşünmekteyim.

http://www.carrarobisiklet.com/#702-grande_161

Tur amaçlı düşünülmektedir.
    Bana göre avantajları;
    1) çift kat aliminyum 36lı jant 2) Çelik sabit maşa 3) 6061 Aliminyum kadro 4) Ne alırsam alayım çamurluk, bagaj v.s takılacağı için hazır üstünde var olması...
    Dezavantaj gibi; 1) Kilosu 15kg ama özel sipariş vererek hazırlanan koga da 15kg ona çok takılmıyorum o sebepten. 2) vites sistemi fakat onu da zamanla değiştirilebilir diye düşünüyorum 3) vites değiştirme sistemi onu da kelebek gidon alınca değiştirmeyi planlıyorum.
    Dezavantaj : 1) 21vites 2) 28 jant

Keşke bütçem yetsede Fuji touring koga surlyler alabilsek ama alamıyorum, ona göre yorumlar olursa sevinirim.

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.46.46.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
1.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
upload_2016-8-24_10-50-58.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...