Carraro force 612 almayı planlıyorum

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
selamlar abiler carraro force 612 almayı planlıyorum nasıldır gidişi arazisi filan rahat mıdır :D

Scudo

gunce

Üye
Tepki
24
İsim
Gunce
Bisiklet
Merida
Her nekadar aranızda yeni olsamda 2 yıllık Şehir, 4 yıllık da MTB ci olarak gönül rahatlığıyla söyleye bilirim ki @MuratHan haklı. Neden MTB sorusunun cevabını düzgün bir şekilde verebilmelisiniz kendinize. Ha keza yapacağınız yanlış tercihler bu güzel spordan zevk almamanıza, hatta ömür boyu bıkmanıza neden olacaktır. Son yıllarda yaptığım gözlemler insanların şehirde gereksiz yere MTB kullandığını gösteriyor. Nedenini bilmiyorum ama sanırım şekil itibarıyla daha güçlü göründüğü için böyle bir tercihe gitmekteler. Bence hangi marka- model bisikleti araştırmakdan önce hangi türde bisikletin sizin için uygun olduğunu araştırmanızda fayda var.
Kolaylıklar....

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
şu an yaşadığım yer erciyese 10 km yollar iyi olsa da arazi daha çok zevk veriyo bana doğayla olmak felan burda da bayağı güzel yerler var o yüzden mtb istiyorum zaten kilo da var bu şekilde kilolarımdan da kurtulacağım inşallah :D yani arkadaşlar carraro güzel mi onu deyiverin bu arada @Ömer Ş. şu an anladım yaptığım hatayı teşekkürler :)

gunce

Üye
Tepki
24
İsim
Gunce
Bisiklet
Merida
@İbrahim madem MTB almak istediğinden eminsin o zaman bütçeni bilmediğim ve yeni başlayacak olan birini düşünerek şunu önere bilirim.
(link) Ufak tefek değişiklikler ile ileride istediğin gibi yükseltebileceğin bir bisiklet.

ozhank

Üye
Tepki
14
Bisiklet
Carraro
Force 520 ye de bir göz at derim.

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
force 612 düşünüyorum 2. el alacağım bütçem ona yetiyo :D

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Herkese merhabalar. Bugün Carraro kullananlar arasına girdik (Gerçi ben Salcano kullanıyorum. Carraro'yu kız arkadaşıma aldık. O yüzden bende yarı Carrarocu sayılırım:)). Yıllardır alışveriş yaptığımız ve artık dosttan bir farkımız kalmayan bisikletçimizin tavsiyesiyle ve son derece makul fiyat çıkarmasından ötürü Carraro 1025 modelini aldık. Bisikleti bugün kısaca bir test ettim. Her şeyiyle harika bir bisiklet. Fakat Carraro hakkında pek bilgiye sahip değilim. Bisiklet carbon kaplama, arka attırıcı xt, geriye kalan donanım slx. Sr Suntour Epicon x2 maşa var. Donanım olarak iyi diye düşünüyorum. Ama bildiğim her şey bu kadar. Bunun dışında Carraro nun bu modeli ile alakalı artıları ve eksileri gibi konularda bir şeyler bilen varsa ve paylaşırsa son derece memnun olurum. Bisikleti pratikten evvel teoride biraz tanımanın faydası olur diye düşünüyorum.

Birde carbon kaplama nedir? Alüminyumu carbon ile mi kaplıyorlar? Bir şey anlamadım :)

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
@katran
keşke daha önce yazsaydın :D ama bana göre iyi bisiklet şimdilik

N

Necip Reis

Misafir
Bence bütçeye göre gayet iyi bi bisiklet.Hele ki bi de ikinci el olunca bence iyi bi seçim olmuş.İleride daha iyi bir şey almadan önce bisikletler hakkında bilgi sahibi olmanızı ve Tecrübe etmenizi sağlayacaktır.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Carraro için şarkı sözü yazdım :D

"Carraro Özgürlüktür" ( adlı Serdar Ortaç tarzı etnik esintili ,blues tabanlı, jazz motiflere belenmiş tekno hiphop şarkı sözlerim )
Karınız dırdır yapar
oh bebek yapar yapar( koro )
o yapmaz sessizdir
Çoookkk çokkkk sessizdir a canımmm ( koro )
Sevgilinize istediğiniz zaman binemezssiniz
atmı bu a benim salağım ahh salağım ( solo )
Carraro her zaman " bin bana aşkım" diye fısıldar
Bin banaaaa bin banaaaaa (Amanın hep beraber )
Kadınlar hep trip atar hem zalımdırlar
oh bebek hayındırlar
Carraro atsa atsa zincir atar
Dağ bayır demez
Depar atar , şaha kalkar
Oh canımm kalkar

:D :D :D

Harun ÇEVİK

Forum Bağımlısı
Tepki
989
İsim
harun çevik
Bisiklet
Diğer
Sakasi bi yana ikinci el alacaksaniz temizligine gore 500-400 arasi iyidir uygundur. Saglamdir. Baslangic seviyesi oldugunu unutmamak lazim. Asiri bi beklenti yersiz ve sacma olur.