Carraro Force 540 için dış teker önerisi

Konu, 'Arşiv' kısmında senss1 tarafından paylaşıldı.

1. senss1

senss1 Yeni Üye

Adı:
    İzzet
    Bisiklet:
    Carraro
    Arkadaşlar merhaba yeniyim forumda ve bisiklette. Yaklaşık 1.5sene önce aldığım ve hiç birşey yapmadan kullandığım bisikletimin tekerini değiştirmek istiyorum. Şuan üstünde 26.210lastik var ve dişli. Çok yoruyor. Fiyat olarak 100lira gibi bütçem var. CST nin sensamo master adında 26.175lastigi var. Hemde korumalı. Uyumlu mu benim bisikletim acaba? Uyumlu ise önerir misiniz? Şehir içindeyim dağ falan gitmiyorum. Tesekkur ederim cevapları bekliyorum

İlginizi Çekebilir

Alberto-Contador-009.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...
upload_2017-2-6_15-28-11.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...