Carraro Force 530 26"

Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Merhaba,
Arkadaşlar 07.08.2013 tarihinde aldığım bisikletimi sağlık problemleri nedeni ile kullanamadığım için satmak istiyorum.Çok fazla kullanmadım tarih olarak belirtmekte gerekirse Ağustos 2013 tarihinde Ekim 2013 tarihine kadar kullandım daha sonra sağlık problemlerim başladığı için ve İzmir yağmurları başladığı için kullanma fırsatım olmadı daha sonra Ağustos 2014 tarihinde 1 kere bakımlarını yaptırmak için aldığım yere götürürken kullandım. Yol olarak toplamda max 150 km civarında yol yapmışımdır. Asla toprak,çakıl,taş ve benzeri gibi zeminlerde kullanmadım sadece asfalt yolda kullandım. Yanında kendim için aldığım kask ve eldiven gibi aksesuarları da alan kişiye vereceğim.

Fiyat olarak 750 TL istiyorum.

Kargo olarak İzmir içi elden teslim veya şehir dışına kargo alıcıya ait olacak şekilde gönderim yapabilirim.

Detaylı Özelliklerini bilmediğim için üzerinde hiç bir değişiklik yapılmadığından dolayı katalog bilgilerini yazıyorum.

Kadro ALÜMİNYUM 6061. 1.1/8"
Maşa 26"SUNTOUR XCT MLO 100mm MAŞADAN KİLİTLİ
Sele SELLE ROYAL MACH CARRARO LOGOLU
Krank Takımı ÇELİK 42X34X24
Arka Değiştirici SHIMANO ALTUS
Ön Değiştirici SHIMANO TOURNEY TX50
Vites Kolu SHIMANO ALTUS SL-M310 3X7
Fren TEKTRO HDC300 HİDROLİK DİSK
Lastik CST 26X2.10 56-559 SİYAH
Jant 26" CARRARO ÇİFT KAT ALÜMİNYUM 32H DİSK

Yanında vereceğim aksesuarlar,
Ön,arkada far,
Sele çantası,
Su matarası,
Yol bilgisayarı ve sadece 2 kere kullanmak kısmet olan boyutu ayarlanabilir BTwin marka kask ve jel destekli eldiven vereceğim.

(link)

(link)

[/(link)

(link)

(link)

Scudo

Kdrcvdr

Üye
Tepki
7
İsim
Kadir
Selam Egemen, Kadro boyu kaç cm ? bu bilgiyi paylaşırsan sevinirim.

Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Detayli bilgiye sahip olmadigim icin simdi ölçtüm kadro olarak gosterilen boruyu. Yaklasik 52cm boyunda

marheart

Üye
Tepki
2
merhaba; bisiklet duruyor mu? duruyorsa nasıl görüşebiliriz.

Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar bisikletimi site aracılığı ile sattım. ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.