Carraro Force 500 vs Salcano NG 650 vs Kron XC 150

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Foruma yeni üye oldum bir hatam olursa affedin okulların kapanmasına bir aydan daha az zaman kaldığı için yeni bisiklet almayı düşünüyorum okullar kapanır kapanmaz köye gideceğim köyde 2 bisikletim var biri geroni marka bilgisayar alırken hediye vermişlerdi neredeyse hiç kullanmadım diğeri de toplama olduğunu düşündüğüm depart bisikletim ön kısmında beldeyama kadroda da yamaha yazıyor ortak çalışma ürünü gibi bir şey sanırım ama kalitesine laf edemem 5 yıldır kullanıyorum ama çelik kadrosu, 18 vites oluşu ve 24 jant tekerleklerinden dolayı değiştirmeye karar verdim ama başlıktaki 3 bisiklet arasında kararsız kaldım yardım olursanız sevinirim.

(link)

Scudo

pacman

Üye
Tepki
39
İsim
Mahmut Çığşar
Daha tecrübeli arkadaşlar yazar diye bekledim, yakında tavsiyede bulunacaklardır.
Ben uzun zaman araştırdıktan sonra dün akşam ikinci el bir bisiklet aldım. Almadan önce elimde sadece bir kac adet marka/model ve kararsızlık vardı. Şimdi ise bostancı-kadıköy-örnek mahallesi turu var. Bence üçünü de dene ve içine sinen birini al. Emin ol aldıktan sonra 'keşke diğerini alsaydım' demeyeceksin.

W100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Tavsiyeniz için teşekkürler. Aslında carraro force 500 daha iyi gibi geliyor ama diğerlerinide denemeden kesin birşey söyleyemeyeceğim.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Konu günceldir.

Bu bisikletlerin fiyatları hakkında bilgisi olan var mı ? İnternetteki fiyatlarıyla bisikletçide ki fiyatları aynı mıdır ?

Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kronu eleyebilirsin salcanoya servis konusunda pek iyi şeyler söylenmemesi bi dezavantaj bana göre. carraro candır gerisi heyecandır :)
bu arada carraro liste fiyatı 666 tl fakat sıkı bi pazarlıkla 600 e çekersin.
doğru tercih yapman dileğiyle iyi forumlar.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Yorumuz için teşekkür ederim bende salcanonun servisi hakkında iyi şeyler duymadım ama kronu elemenizin nedeni nedir ?

Altınbaşak

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Mehmet
Bisiklet
Carraro
gecen sene bir arkadasa xc150 alacakken son anda karar degistirip 500 tlye force500 aldik.forumda daha once bu kiyaslama yapilmis.o konulara baktigimda dogru secim yaptigimizi anladim.sanirim masasi xc150 ye gore cok daha iyiydi.

Mustafa555

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Mosso
Bende bugun carraro force 500 yada mosso wildfire 26 tourney v almayı dusunuyorum.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Bence carraro daha iyi diger ozellikleri ayni ama carraronun masasi suntour mossonun zoom en kalitesiz masalardan.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
585 TL Carraro force 500 buldum n11.com da sağ altta mağaza olarak spor dünyası yazıyor güvenilir mi diye merak ettim.

(link)