Carraro Force 500 - Carraro Cosmo - Salcano Ng650 - Mosso Wildfire - Kron XC 150

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında MertcanDogan tarafından paylaşıldı.

1. MertcanDogan

MertcanDogan Yeni Üye

Bisiklet:
    Ümit
    Carraro Force 500 - Carraro Cosmo - Salcano Ng650 - Mosso Wildfire - Kron XC 150 modellerinden birini almayı düşünüyorum. Şu an ki bisikletim çelik o yüzden değiştirme kararı aldım.

Bütçe olarak bakıldığında force 500 hepsinden iyi fakat diğerleri arasında bir tercih yapmak gerekirse carraro olduğundan ötürü cosmo modeli hoşuma gitti.Kullanacağım bisiklette v-fren tercihimdir.

Kullanım yerim genelde şehir içi fakat toz toprak girerim bisikletle. Aldığım bisikletin üstüne 1.95 yol lastiği takacağım. Bütçe olarak da 500 üstüne çıkamam.

Yardımcı olursanız sevinirim.

İlginizi Çekebilir

20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...
upload_2015-7-20_12-17-30.png
Antrenmana çıkmadan önce bünyemizin ne durumda olduğunu bilmek can alıcı nokta. Aslında bisikletin başına geçip de pedal çevirmeye başlayıncaya kadar kendimizi yeterince formda hissedebiliriz ama...
Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...