Carraro elite man 804 sizce nasıl ??

Yusuf S.

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Carraro
merhaba arkadaşlar daha önce bianchi discovery beğenmiştim sipariş verdim fakat göndermediler iptal etmek zorunda kaldım onun yerine Carraro elite man 804 almayı düşünüyorum fikirleriniz nedir ?

(link)

buda bianchi (link)

Scudo
Tepki
106
Bisiklet
Specialized
Vites sistemi bir üst model Carraro, almakla iyi etmişsiniz. Diğer özellikler aynı görünüyor. Hayırlı olsun...

• Beğen
Tepkiler: Yusuf S.

Yusuf S.

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Carraro
@ersin cem emci

sağolun bunda ön göbekte shimano dinamo var sağlam ve sağlıklımıdır acaba ?

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
parçalar güzel, dinamo gibi gereksiz ağırlık yapacak şeyler çıkarıldığında bisiklet hafifleyecektir.
bu segmentte sportive 224 alıp üzerine çamurluktu arka portbagajdı masraf edip daha pahalıya gelecek.
bende bu modele hasta kalıyorum çok diri duruyor

alırsanız eğer yorum ve fotoları eksik etmeyin benide haberdar edin

• Beğen

Yusuf S.

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Carraro
@Hamit E.

Fiyat araştırması yaparak 826 tl ye bulmuştum iletişime geçtim stokta yokmuş muhtemelen vazgeçtim çünkü 826 tl bile bütçemi çok zorluyor...

çok kararsız kalıyorum iyi bişey alıp yıllarca binmekmi yada ucuz alıp gittiği yere kadar sürmek kaldığı yerde bırakmak mı birde servis olsun istiyorum... serviste carraro,bianchi,salcano,bisan var...

şu dakikalarda sedona 311 buldum burda servis yok iletişem geçip konuşacağım firma ile...fiyat çok yakın servis kafamı kurcalıyor.

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
servis önemli, neden dersen, düzenli servis bakımı olmadığında bisikletin garanti dışı kalıyor.
yoksa bakımı kendin yada herhangi bisikletçide 15-20 tl ye yaptırabilirsin

• Beğen

Yusuf S.

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Carraro
mevsimden dolayı fabrika stokları bile tükenmiş bende bulabildiğim carraro sportive 224 sipariş ettim bakalım gelecek mi ?

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
hayırlısı olsun, yine göremedik elite man i :)

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Hayırlısı olsun ancak dinamolu göbek olayı ayrı bi cezbetmişti beni elite mande gece sürüşlerinde pedal cevişrinize göre yanan bi ısıgı piili fenerlerle asla degişmem yani zevk olarak yeri baskadır. Fakat eski tip bisikletimde yanaklarda yeme yapıodu bu göbekten dinamoda sürtme daha az ve lastigide asındırmıo olusu cok iyimiş.

Sportivin reismlerinide bekliyoruz. Sitesinde nekadar görsekte yeni alan birinin bisikletinin reismlerini paylasması nedense kendim almıs gibi benide mutlu edio :D