Carraro Daytona 2727(2018)

AgekiSs

Üye
Tepki
10
İsim
Ahmet Duran Sınık
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar foruma yeni üyeyim,yeni farkettim keşke daha önceden farketseymişim diyorum harika konular var.:)
Ben küçüklüğümden beri bisiklet kullanıyorum,2.el MTB de kullandım ama ilk defa sıfır kendi MTB dağ bisikletimi aldım carraro.Hafta sonları kendi çapımda turlar yapıyorum doğanın zevkine varıyorum görmediğim yerlere gidip geziyorum:)
Bisikletin ilk çektiğim görsellerini atıcam daha sonra ekleme yaptığım ufak tefek eşyalarla olan resimlerinide atarım inşallah.:) Herkese kolay gelsin,keyifli pedallar..:)

Dosyalar

Scudo

AgekiSs

Üye
Tepki
10
İsim
Ahmet Duran Sınık
Bisiklet
Carraro
@baris62 :) Evet bende bayiye giderken inşallah bu renk vardır diye gittim şansıma bu vardı,yeşili var bide heralde oda güzel ama o çok parlak bana göre yani.Seninde daytona 2727 var heralde :)Bu arada önemli olan konfor renkde önemli ama 2.planda :)

Emert20

Daimi Üye
Tepki
306
İsim
Egemen
Bisiklet
Carraro
Hayılı olsun güzel günlerde kullan. Rengine bayıldım maşallah :)

• Beğen
Tepkiler: AgekiSs

AgekiSs

Üye
Tepki
10
İsim
Ahmet Duran Sınık
Bisiklet
Carraro
@Emert20 Eyw kardşm teşekkür ederim :) Daha iyileri sizlerin olsun inşallah.Şu anlık bisikletten memnunum 1 ay oldu yaklaşık 250 km yaptım ortalama,işten dolayı sadece hafta sonları geziyorum bisikletle,bisiklet iyi sadece aynı segmentteki diğer bazı bisikletlere göre 1-1.5 kg ağırlığı var,onun haricinde f/p ürünü :)

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
güle güle kullan önemli olan ağırlığı değil seni mutlu ettiğidir. Boş ver ağırlığını sen mutluysan o ağırlıklar hiç gelir;). (ilerde ufak dokunuşlarla o ağırlıklarıda alırsın)

• Beğen
Tepkiler: AgekiSs

AgekiSs

Üye
Tepki
10
İsim
Ahmet Duran Sınık
Bisiklet
Carraro
@Anıl Erdoğan Teşekkür ederim abi :) Aynen öyle beni etkilemiyo zaten,aynı şekilde mutlu ettiğide aşikar o yüzden sıkıntı yok ..:) İllerde dediğin gibi ufak tefek hafifletmeler yaparım kullanmaya bağlı birazda :)

Carel

Forum Demirbaşı
Tepki
743
Bisiklet
Sedona
Hayirli olsun, keyifli sürüşler.

Tepki
0
İsim
Ahmet
Bisiklet
Kron
Usta ayni bisikleti bende alicamda rengine karar veremedim koyu yeşil olan mı yoksa mavi mi daha iyi ?

FURKAN gnl

Üye
Tepki
0
İsim
FURKAN gnl
Bisiklet
Carraro
Kardeşim bisiklettten memnun musun bi sıkıntı yaşadın mı

Y.e.t

Üye
Tepki
0
İsim
Yunus
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bende de var aynı renk.Gerçekten bisiklet MTB için çok rahat tavsiye ederim .Tek dezavantajı lastikleri idi onuda schwalbe maraton plus aldım.

OnurT

Üye
Tepki
0
İsim
Onur T.
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Güzel bir bisiklet ama maşası biraz sıkıntılı ben alacaktım ama bir ara fiyatları uçtu alamadım