Carraro D'ambiez 915 hakkındaki bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Yowamushi

Üye
Tepki
26
İsim
Ergün
Bisiklet
Carraro
Yol bisikletine yeni geçiş yaptım ve başlangıç olarak kendime carraro D'ambiez 915 aldım ama açıkcası pek araştırmaya fırsatım olmadı. O yüzden siz değerli forum üyelerinin carraro hakkındaki bilgilerinizi merak ediyorum. Merakımı giderirseniz sevinirim :)

Scudo

gsscorps

Üye
Tepki
0
mehaba,
bisikleti sıfır mı aldınız? bende arıyorum ancak bulamadım hiçbir yerde...

carraro54

Üye
Tepki
16
İsim
kadir akyıldız
Bisiklet
Mosso
Bende kısa bir süre kullandım düz gidon olanını memnundum güzel bir görünümü var sağlamlıkda iyi güle güle kullanın. .

uğur ay

Üye
Tepki
60
İsim
Uğur AY
Bisiklet
Carraro
Carraro Track 712 MTB var bende de. ilk bisikletim ve gayet sağlam. marka olarak memnunum, yol bisikletlerinin de iyi olacağını düşünüyorum. güle güle kullanın.

gsscorps

Üye
Tepki
0
@TolgaU firmaların elinde kalıyor vs... bende acaba dedim. arıyorum ikinci el bakalım ancak 2 haftadır denk gelmedi uygun... d'ambiez yada CR032 ... kliksa da xrs040 var salcano ama ısınamadım. beğenmedim aletin görünümünü... yoksa kompanentleri güzel...

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
2011 model 9200 m de bir dambiez sahibi olarak son zamanlarda beyaza karşı oluşan antipatim nedeniyle bisikletimi satmaya ha bu arada jantları berbattır, patlak lastiği sökerken iflahınız da sökülür, sora 3400 kollar +70 km den sonra hele de hava soğuksa vites değiştirmek işkenceye dönüşebilir ve doğrusunu söylemek gerekirse yol bisikleti standartları için biraz ağırdır pedallar dahil 10.4 veya 10.6 kg.

gsscorps

Üye
Tepki
0
bisikleti satmaya demişsiniz. sattınız mı satmaya karar mı verdiniz? bana 10 kg civarında bir alet yeterli zaten. amacım sürat yapmak değil. apartmanda eve çıkartırken rahatlık amaçlı. görselini de çok sevdim aletin... bakalım kısmet... 032 veya dambiez denk getirebilecekmiyim...