Carraro CRX modelleri

yiğit96

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar bisiklet alıcam fakat bu iki bisikelt arasında kararsız kaldım fiyatına baktığım zaman crx 912 daha pahalı fakat sitede baktığım kadarıyla parçaları aynı bu iki bisiklet arasındaki fark ne sizce hangisini almalıyım

Scudo

adapolat

Forum Demirbaşı
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
Neredeyse 1 yıldır bisikletleri araştırıyorum , bu fiyata en uygun bisiklet bu geldi bana yorumları bekliyorum :)

Enes.

Üye
Tepki
21
Bisiklet
İdeal
selam ! bisikleti almadıysanız model olarak daha alt donanım olarak daha üst olan crx 912 almanızı tavsiye ederim

Enes.

Üye
Tepki
21
Bisiklet
İdeal
o fiyata daha iyisi crx 912 (link)

model olarak düşük gözüksede donanım ve kadro olarak 912 daha güzel şahsen kendim gidip inceledim.

• Beğen
Tepkiler: adapolat

adapolat

Forum Demirbaşı
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
evet dış görünüş 1012den daha iyi , donanımlar aynı fakat üst modellere kedi gözü vs. konmaz ama 912ye koymuşlar bu beni biraz rahatsız etti ama stokta olsaydı almayı düşünebilirdim :)

Enes.

Üye
Tepki
21
Bisiklet
İdeal
kedigözü çıkarıp fırlatırsın crx 912 de halat kablosu kadronun içinden mi geçiyor yoksa banamı öyle geldi ?

adapolat

Forum Demirbaşı
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
aynen ilk baş bende dikkat ettimde tel beyaz olduğu için gözükmüyo diğer tarafta ise telin dışında siyah kaplama var yani bi tarafında var bi tarafında yok

Enes.

Üye
Tepki
21
Bisiklet
İdeal
@adapolat

evet ben en iyisi daytona alayım :D

Tepki
4
Bisiklet
Cannondale
bugün satın aldım. görünüşüne hasta olmuştum,ilk gün 55 km yol yaptım ama bisikletten inesim gelmedi.konforu yol tutuşu mükemmel.

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
hayırlı olsun fotoğraflarını bekliyorum....

Tepki
4
Bisiklet
Cannondale
yüklerim ama fotosunu çekmek aklıma gelmedi bugün sadece binerek zevkini çıkardım.
(link) gerçi bilgiler eksik ama güzel

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merakla Bekliyorum:)

Tepki
4
fren balata farkı var. 1012'nin balataları daha sağlam sonradan sıkıntı yaratmaz :) 1012 nin renkleri benim hoşuma gitmiyor tercih sizin :) (karşık oldu ama siz 912 alın)

Tepki
0
Ben 912 aldim ve harİka bence sende 912 al ve eĞer almadiysan sana yardimci olurum ÇÜnkÜ bayİlerde kalmadi bende bİr kaÇ gÜn oluyor alali neyse bence 912 derİm rengİ sÜper 1012 ye gÖre donanim olarak İkİsİde ayni

Tepki
0
ARKADAŞLAR UZUN ARAŞTIRMALARIM SONUNDA VE YİNE ÇOK UZUN ARAMALARIN SONUNDA CARRARO CR-X 912 ALDIM GAYET GÜZEL BİR BİSİKLET FAKAT ŞU ANDA BİSİKLETTE BİR SIKINTI YAŞIYORUM SIKINTIM ŞUDUR KALİPERLER DİSKE SÜRTÜYOR VİDALARI GEVŞETTİM FREN KOLUNU SIKTIKTAN SONRA VİDALARI SIKTIM FAKAT YİNE OLMADI BU KONUDA BANA YARDIM EDEBİLECEK ARKADAŞLAR VARSA YAZILARINI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN HERKESE SELAMLAR VE TEŞEKKÜRLER .....:cool:

Mesut D.

Daimi Üye
Tepki
16
Bisiklet
Salcano
Hayır olsun kazasız belasız sürüşler..Bugün saat 2 de köye gidiyoruz inşallah geldiğimde carraro 419 almak istiyorum hayırlısı artık :)
Şu videoyu incele istesen ayar yapıyor frene anlarsın videoda.
(link)

• Beğen
Tepkiler: gok

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
sakın disk kaliperlerinde bazı vidaları gevşetme hidrolik yağ çıkabilir.

Tepki
1
Hayırlı olsun bisikletin.kadrosunda arka bagaj takmak amacıyla vida delikleri mevcutmu ? resimlerde pek görülmüyorda.