Carraro crp 710 2013 Modeli Hakkında Görüşleriniz

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Carraro crp 710 2013 Modeli Hakkında Görüşlerinize ihtiyacım var. Üzerindeki donanımlar iyi görünüyor. fiyat açısındanda uygun görünüyor. kullanan arkadaşlar varmı. bu bisiklet alınırmı. ağırlığı hakkında bilgisi olan varmı.?
http://www.carrarobisiklet.com/Images/Products/1920/CRP_710.jpg
Kadro :Alüminyum 1.1/8" Yarı Entegre Maşa Yatağı
Maşa :26" Suntour XCM PM.RL 100 Gidondan Kilitli
Jant
:26" Carraro Çift Kat Alüminyum 32H Disk
Lastik :26x1.95 53-559 CST siyah
Vites :Shimano Deore
Vites Sayısı :27 Vites
Fren :Shimano Hidrolik Disk BL-M445 ROTOR SM-RT54 Merkezi Kilit
Sele :Velo VL-1488

Scudo

FATIHERDİNÇ

Aktif Üye
Tepki
34
Carraro 419 kullanıcısıyım çok memnunum aklımda yeni bir bisiklet alma fikri var bu modeli ve üst modelleri bende inceliyorum konunun bende takipçisiyim..

Tepki
10
Bisiklet
Sedona
Benim de Sedona 731 le kıyasladığım ve bir türlü karar veremediğim bisiklet.

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Anladığım kadarıyla kullanan ve bilgisi olan yok. Herkes takipte. Bizde Bekleyelim Ne Yapalım.

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar ben bisikleti yeni aldım, birkaç gündür kullanıyorum. Gerçekten güzel bir kombinasyon yapmışlar. Ancak, DİKKAT ! sadece arka vites deore, ön aktarıcı ve vites kolları acera. Teknik özelliklere bakıldığında "vites: shimano deore 27 vites" olarak belirtiliyor. Kurnazca ve bence çok etik olmayan bir pazarlama tekniği. Tabi full deore bir kombinasyonu da bu fiyata bulmak biraz zor görünüyor. Almak isteyen arkadaşların dikkatine !!!

• Beğen
Tepkiler: gok

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Evet Bende Telefonla aradım Full Deore Sistem Değilmiş. Tamamen pazarlama ve kandırma tekniği. kasıtlı ve bilerek yazmıyorlar özelliklerini. Uyanık Olun. Bir Ürünün tüm özelliklerini görmeden almayın. böyle oyunlara gelmeyin. böyle oyun yapan firmalardan ürün almayın. vatandaşı kandırmak neymiş ürünler ellerinde kalınca anlarlar.

• Beğen
Tepkiler: ahmet cosur

Can A.

Üye
Tepki
1
acera ve deore arasında fark nedir arkadaşlar benim pek bir bilgim yok ayrıca fiyat aralığı nedir bunun. Bende gelen bir öneri üzerine bunu inceliyorum yeni başlıyorum bu spora.

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
@Can A.

Shimanonun mtblerde kullanılan bazı serileri var.Tourney Altus Acera Alivio Deore sıralamda gördüğün gibi acera ile deore arasında alivi aktarıcı var.(Çok pahalı ve üst düzeyleride var tabi deorenin sadece acera vs deore yazdım.)

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
@Kağan Ayan

Uygunun uygununda fiyat.Deore full set olmasada olur bana sırf arka aktarıcı sorun çıkarmaz gibi geliyor.

hezarpare

Üye
Tepki
0
İsim
ahmet selim han şimşek
Bisiklet
Carraro
2016 modelini 1550 tl ye aldığım bisiklet. Gayet uygun fiyata göre aşırı aşırı iyi hatta.

berbatine1

Üye
Tepki
7
İsim
Burak Asan
@(link) hocam bisikletten kimse bahsetmemiş, siz bize bisikletten biraz tavsiye edebilirmisiniz ?