Carraro CR-Race 012

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Hakan D. tarafından paylaşıldı.

1. Hakan D.

Hakan D. Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    arkadaşlar ilk yol bisikletimi almayı düşünüyorum pek emin olme sindi gibi benim pek bi bilgim yok yol bisikletleriyle sizcasamda bugün bisikletçiyi gezdim ve cr-race 012 içime iyimidir başlangıç için ?

Hakan D.

Hakan D. Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Herkese merhaba . mtb bisikletimi satmış bulunmaktayım ve yol bisikletine başlamak istiyorum bugün bisikletçiyi gezdim ve CARRARO CR- RACE 012 içime sindi ama yol bisikletinden pek anlamıyorum siz ne dersiniz ? önerir misiniz başlangıç için ? yoksa benzer fiyatlara daha iyileri varsa onları da söylerseniz sevinirim. hepinize teşekkürler :)

3. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    ben o fiyata ikinci el olarak 052 almıştım. eğer sabırla ararsanız size de güzel bir ikinci el bisiklet denk gelebilir. başlangıç bisikleti satın alırken güzel ama satarken çok düşük fiyatlara gidiyor. o yüzden direk ikinci el bişey alıp işten sıyrılın derim ve daha kaliteli donanıma sahip bişey elinize geçmiş olur.

Carraro 032 yol yarış - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 204577506 hatta bunu göstereyim. çizikleri var ama fiyatı da iyi hatta adam rs10 jant seti de veriyor yanında. kadro boyu uyuyorsa bi gidin görün derim.

İlginizi Çekebilir

image.jpeg
İyi bir platform pedal herşeye bedel %30 da neymiş %3-5 için hiç okadar para harcamayın birde zaten yokuş aşşağı kullanmıyorsun oradan zaten yolun yarı gidiyor. Sadece yokuş çıkmak için...
SPD.jpg
SPD-SL ne oluyor arkadaşlar? @Orhan Akarkut SPD ve SPD-SL dizayn ve kullanım yerleri alt bölümde resimledim. Alt yazıları Türkçe'ye çevirmeye vaktim yok. Zaten basit şekilde izah ediyor. Gezi,...
SPD-SL.jpg
SPD-SL ne oluyor arkadaşlar? @Orhan Akarkut SPD ve SPD-SL dizayn ve kullanım yerleri alt bölümde resimledim. Alt yazıları Türkçe'ye çevirmeye vaktim yok. Zaten basit şekilde izah ediyor. Gezi,...