carraro azimut 704

anıl_07

Üye
Tepki
3
meraba arkadaşlar ben carraro azimut 704 almaya karar verdim koskaca sitede bir kişi bile yok galiba bana yardımcı olacak bu biisklet nasıldır kullanan varmı benim bütcem bu kadar asfallta sadece kullanıcm yol yapmak için lütfen bana yardımcı olun agır bisiklet cift amartsörlü biisklet kullanmaktan bıktım pedal cevirsen nolur yaylanmaktan gtmiyor arkadaş biisklet en fazla yapabildiim 60 km onun için bütcem belli azimut alıp rahat etmeyi planlıyorum sizlerdende yardımlarınızı bekliyorum herkeze teşekkürler

Scudo

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
paşam çift amortisörlü bisikletten sonra azimut la baya bi rahatlarsın gönül tabi ki trek ister scoot ister ama günlük hafif turlar için gayet ideal alınca resimleri paylaşırsın şimdiden hayırlı olsun

anıl_07

Üye
Tepki
3
yani rahat edermiyim cünkü uyduruk 150 liralık bir bisikletle cift amatrsörlü bir bisikletle yol yapmaya calışıyorum yol yapmayı cok seviyorum zaten sadece pazarları bınıyorum oda 50-60 km ama cektimi ben biliirm bel ağrısı boyun ağrısı bacak ağrısı cok kötü yani demek istediğim ben bu bisiklet 60 km zor yapıyodum azimut ile o farkı gecebılırımıyım 60-80-100 yapabılırmıyım neyse işte zaten asfalta kullanıcam durumum buna el veriyor imkansızlıklardan doğmaya calışıyorum ama bısıklet hantal olunca yerimde sayıp duruyorum

İsa Öcel

Daimi Üye
Tepki
67
Bisiklet
Sedona
Anıl forumda azimut kullanan olmayabilir ancak iyi bir bisiklet diyebilirim ki 500 tl peşin alınabileceğini tahmin ediyorum o fiyata alınabilecek en iyilerden. ama heryerde bulunmuyor ben bu bisikleti alacaktım istanbulda sirkeci ve saraçhanede bulamadım.

anıl_07

Üye
Tepki
3
ben ntalyadayım evet peşin para alıcam yani benim amacım içimi rahatlatmak ben pek bılmediğim için sizlere bilgili kişilere danışıyorum çünkü ben asgari ücretle çalışan biriyim ve bunu bir kere alıcam tabi ilerde değiştirebılırım ama o kadar cok cektimki cift amartsörden anlatamam artık rahatlamak asfalta akmak istiyorum cevirdiğim pedalın hakkını almak istiyorum ciftte cevir allah cevir yok boşa yaylan dur

İsa Öcel

Daimi Üye
Tepki
67
Bisiklet
Sedona
kardeşim deneyerek al, biraz turla için ısınırsa alırsın bisikleti.

anıl_07

Üye
Tepki
3
eğer bulursam antalyada deniyerek alıcam ama yoksa netten alıcam yapacak bışey yok şuankı bısıkletimden kötü olamaz herhalde :)

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Anıl Kardeş alacağın bisiklet eski bisikletine göre çok çok daha iyi bir bisiklet olacaktır emin ol. Azimut iyi bisiklet, günübirlik turlarda antrenmanlı olduğun sürece 80-100 km yol yaparsın problem olmaz, hatta bu bisikletle uzun tura bile çıkılır :) Bu işte önemli olan yürek. Tekerlekli sandalye ile Dünya Turu yapan adam var, gerisini sen düşün...

• Beğen
Tepkiler: Joyrider ve gok

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
parasına gore donanım guzel. acera aktarıcı iyi..cok rahat ediceksin.bisikletcide sanayici yaglardan degilde.kaliteli zincir yag kullanarak performans cok iyi oluyor.würth silikonlu kullanmistim.toz tutuyor.genel amaclı 3m aldım.memnunum.pas-nem-gıcırtı-korozyon onleyici-silikonsuz.bu da extra performans:D

anıl_07

Üye
Tepki
3
hepinize cok teşekkür ederim cok yardımcı oldunuz için üşenmiyip cvp yazdınız için iyiki varsıız kaarar verdim alıyorum inş 10 gün sonra bakalım hayırlısı inş rahat ederim şimdiden ağzım kulaklarımda :D

anıl_07

Üye
Tepki
3
cvp yazan bütün arkadaşlara cok teşekkkür ederim cok saolun yardımcı oldunuz inş 10 gün sonra alıyorum dört gözle bekliyorum inş memnun kalırım gerci sizin görüşlerinize güveniyorum bu arada cift amatürsörlü bisikletin tekerli malum kalın biraz bunun tekeriyle arasında ne kadar fark var acaba bileniniz varmı incelik kalınlık olarak baya farkedermi

alierkanimrek

Forum Demirbaşı
Tepki
339
Bisiklet
Carraro
Aldınız mı? Mağzada fark etmez falan diye boyunuza uygun olmayan bisikleti satmaya kalkmasınlar ona dikkat edin.

anıl_07

Üye
Tepki
3
evet cuma günü aldım kadro boyunu ölçüm boyuma göre valla çok rahatladım iyiki almışım

gokhanpala

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Scott
hayırlı olsun güzel bisiklet .
belki amortisörsüz olması sizi biraz rahatsız ama uzun km. ler onun için hiç sorun değil.