Carraro almaya karar verdim, Sizce iyi midir?

Tepki
5
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır bütçeme uygun bisiklet arıyordum, Carraro modellerinden "436 D DAYTONA 27V" çok hoşuma gitti ve kambur kadrolar çok hoşuma gidiyor. Sizce o parayı hak eden bir bisiklet mi?.

Teknik özellikleri ise;

http://i51.tinypic.com/97uo8k.png

(link)

Ağırlığı iyi mi sizce?

Başka bisikletler de önerebilirsiniz :) (900 TL'ye kadar mümkünse).

Küçük bir soru sormak istiyorum, Yol bisikletleri çok hoşuma gidiyor sizce dayanıklılar mı? yol bisikletlerinin sağlamlıkları konusunda pek iyi şeyler okumadım.

Çok teşekkür ederim.

Scudo

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
hemen hemen 15 kilo civarında sizce de biraz ağır değil mi. salcano ng 303 srd modeli pazarlıkla 1000 tl ye alına bilir donanım olarak da oldukça kuvvetli bir bisiklet bence değerlendirmeye değer.

Tepki
5
güven aktaş, Yorumun için teşekkür ederim :).

özençekçen, Ben shimano'yu daha çok seviyorum bana göre sram'dan daha kaliteli (Kendi görüşüm), benim şuan ki bianchi'm 18 kg civarında, bianchi ile dik rampaları çıkabiliyorum bunlada çıkabilirim bence, 15 kg bana göre çok hafif :) Kambur kadrolar daha çok hoşuma gidiyor :), Yorumun için teşekkür ederim.

Tepki
5
Arkadaşlar, Sedona 711 D modelide çok hoşuma gitti, Sizce Sedona 711 D Güzel bir bisiklet mi? Sedona daha olumlu yorumlar almış, Bir tanıdığımda da 711 V var çok hoşuma gidiyor, Carraro'nun "436 D DAYTONA 27V" modeline göre nasıl bir bisiklet?

(link)

uğurcan gültekin

Daimi Üye
Tepki
269
öncelikle bende carraro j475 var çok memnunum. limitine uyarsa beğeneceğine eminim.
arkadaşımda da sedona 711 d var parasına göre çok iyi olduğunu söylüyor.

selam ve dua ile

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@Bayram Şerefoğlu

Bence Carraro donanım olarak çok daha üstün.

Tepki
4
geçen sene kuzenim salcano ng650 almıştı bir kaç kez gezikten sonra geçen ay takasa verip yerine sıfır Carraro Daytona aldık. benim kullandığım bisiklete göre salcano çok iyiydi ama Carraroyu kullandıktan sonra işte bisiklet budur dedik. gerçekten sürüş keyfi çok güzel bir bisiklet. aldığın yerde çok önemli biz alırken 2 yıl garanti verdi adam ve en ufak sıkıntısında geldiğinizde bile parasız yaparım dedi. eğer karar kılarsan çok memnun kalırsın.