carraro 710

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında selman önkol tarafından paylaşıldı.

1. selman önkol

selman önkol Yeni Üye

Carraro 710almayi düşünüyorum fikri olan yada kullananan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi?

2. A.Aşkar

A.Aşkar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    700 modelini kullanıyorum 7 aydır.Alırken direk aldım ve bakmadım meğerse bagaj için delikler yokmuş :) Sağlam ve dayanıklı modelidir 700 ve 710.Ek olarak şunu söyleyim internette baktığım zaman 700 modelinde alivio 710'da ise deore olarak gözüküyor yani yanıltıcı bilgi , aldığınız zaman hayal kırıklığına uğramayın.710 da sadece arka aktarıcı deore ön acera söyleyim....

İlginizi Çekebilir

eat-more-protein.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
2-1468594337435-nttngl699cik-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...