Carraro 612 force

Konu, 'Arşiv' kısmında Beckett tarafından paylaşıldı.

1. Beckett

Beckett Yeni Üye

Adı:
    Alperen al
    Bisiklet:
    Carraro
    Merhabalar oncelikle foruma yeni katildim. Pek kural bilmiyorum. Bir sorum olacakti. Benim birkac yil once aldigim ve neden aldigimi bilmediğim bir mtb bisiklet var. Carraro force 612 ve ben bu bisikletle suan yol yapmak istiyorum 50 60 km civarinda bir yol neyi değiştirmem lazım ne gibi seylere ihtiyacım olur bilmiyorum. Size bir danismak istedim. Bir sorun daha bisikletimde vites 6 'dan 7 ye gecmiyor. 6 da kaliyor sorun nedir bilen varmi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-7-17_11-23-49.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
PicsArt_09-19-07.47.23.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
63119070124aac83_ESCHELON.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...