Carraro 436 Daytona veya Whistle miwok 1161D nereden alınır? [Ankara]

Barış B.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Scott
Merhabalar,
Sanırım Carraro 436 Daytona sanırım artık üretilmiyor veya adı değişmiş. bu iki bisikleti Ankara'da alabileceğim yerler önerebilir misiniz? performans bisikletin internet sitesinde de Carraro stokta yok görünüyor. ikinci el birkaç tane buldum fakat fiyatları cazip gelmedi. Ankara'da bu seçenekleri bulabileceğim bir bisikletçi önerirseniz sevinirim. Başka bisiklet öneriniz varsa onlara da açığım, hem şehir içi hem şehirlerarası hem dağda bayırda kullanmayı planlıyorum. Hidrolik frenden anlamadığım için V fren tercih ederim fakat uygun bir seçenek bulamadım pek.

Scudo

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Carraro 436 ve Whistle Miwok 1161D ikiside 2011 model bisikletler, bu saatten sonra sıfırını bulman biraz zor.

Barış B.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Scott
peki o ayarda önerebileceğiniz bisiklet var mıdır? sedona 721'ü ve kron xc 500'ü de düşünüyorum. V fren, maşası kitlenebilen ve vites seti mümkün olduğunca kaliteli birşey arıyorum fakat çok arada kaldım, aslında 800 civarına alabileceğim böyle bir bisiklet bulursam onu tercih edeceğim ama gerekirse bütçeyi biraz artırabilirim.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Kaliteli bir bisiklet istiyorsan Kron xc 500 alma. Sedona 721 güzel bir bisiklettir onu alabilirsin. Ama eğer bütçeni biraz daha arttırabilirsen benim sana tavsiyem Sedona 731.