Carraro 419 acil yardım

Konu, 'Bisiklet ve Donanım Ağırlıkları' kısmında Ali Can Işık tarafından paylaşıldı.

1. Ali Can Işık

Ali Can Işık Yeni Üye

Arkadaşlar kısa zaman içerisind cararo 419 modelini alacağımfakat bagaj bağlanmasında sorun olurmu bilmiyorum açıklayıcı şekilde aydınlatırsanız teşekkürler....

2. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ne tür bagaj bağlayacaksın? Şehir bisikletlerindeki gibi çamurluklu şekildemi yoksa sele borusuna bağlanan bagajlardan mı?

Ali Can Işık

Ali Can Işık Yeni Üye

Şehir bisikletlerindeki gibi çamurluklu şekilde düşünüyorum. Öyle bağlama şansım var mı ?

4. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Şansın varda yazık etme :)

İlginizi Çekebilir

pic4-depo5percent-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
1430321046445-1bat2gzubgtcm-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
604136_10151528665302769_722716731_n.jpg
Bisiklet almak için sayısız sebep bulunabilir :) Kilo vermek de popüler sebeplerden biri... Ben, ilk yol bisikletimi aldığımda 3 ayda 11 kilo vermiştim. [ATTACH] Yeme alışkanlığımda da hiçbir...