Carraro 225 Vites Sistemi Değişikliği

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında hasan454 tarafından paylaşıldı.

1. hasan454

hasan454 Üye

Adı:
    Hasan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaşlar Merhaba uzun yol yapmak istiyorum.Hindistan'a kadar pedallamak istiyorum. 2015 model carraro 225 bisikletim var kelebek gidon brooks sele gibi değişiklikler yaptım.Daha öncede Antalya-İzmit arası bir tur yaptım.Sizce vites sistemi için direk bisikleti mi değiştireyim yoksa bir grupset alıp yola çıkayım mı ? Hangi Vites sistemleri önerdiğinizi belirtirseniz çok sevinirim ortalama 40-60 arası yükle çıkacağım için yokuşlarda bana rahatlık sağlayabilecek bir sete ihtiyacım var.Acera serisi maalesef ayarını çabuk kaybediyor ve geçişlerde zorluk çektiriyor.

20160307132825.jpg

n500 bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

skip-the-antioxidants.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
Website_Drafting_Image_10m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
PicsArt_09-19-07.47.23.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...