Carraro 224 veya carraro cr-race 012 veya salcano xrs060 disc

bencixmen

Üye
Tepki
0
İsim
Übeydullah
(link)
(link)
(link)
Öncelikle merhaba. Ankara'da üniversite öğrencisiyim. 1300 tl bütçem var. Malum bir öğrenci için yüksek bir meblağ. Biriktirmek için bir hayli uğraştım. Bu yüzden bisiklet tavsiyesi istiyorum. Bu üçü arasında kaldım. Sizin farklı önerilerinize de açığım. Lütfen yardımcı olunda şu bisiklet aşkımı sonuca erdireyim :D Şimdiden teşekkürler...Anket de var yorum yapmak istemeyen ankete katılabilir.

Scudo

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
İlk önce yol mu şehir mi dağ mı ne tür bi bisiklet istediğinize karar verin isterseniz. Sonrasında arkadaşlar size daha iyi yardımcı olabilir ;)

bencixmen

Üye
Tepki
0
İsim
Übeydullah
Dağ bisikleti istemiyorum. Ankara'nın elit kesiminde oturuyorum. Yollarımız düzgün çok şükür. Amacım kilolu olduğum için rahat spor yapabileceğim bir bisiklet bulmak. Yol bisikleti tercihim fakat carraro 224'ü de çok övüyorlar. Daha yeni başlıyorum, anlayacağınız çok kararsızım. Her türlü öneriye açığım,bisikletler konusunda tecrübem sıfır. Daha önce amiyane tabirle kazıklandım :(

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@bencixmen bi daha kazıklanmak istemiyorsanız acele etmeyin. Yol ya da şehir bisikletlerini deneme şansınız varsa deneyin. Hangisi size uyarsa sizin kullanım alanınıza uyarsa onu tercih edin.

bencixmen

Üye
Tepki
0
İsim
Übeydullah
Vallahi acele etmemek çok zor. Hazırda param olduğu için sabırsızlanıyorum :D

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@bencixmen ben kafamdaki bisiklete acele ettiğim için 2 yıl gecikmeli kavuşabildim. Karar ve para sizin. Sizin bileceğiniz iş..

• Beğen
Tepkiler: bencixmen

Keşkeler

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
Benim de 1300 Lira bütçem vardı uzun bi süre araştırdım sonunda biraz daha biriktirip 2000 Liraya Carraro cr race 052(2015) aldım. Bisikletimden çok çok memnunum. Forumda benim gibi bu bisikletten memnun olan çok kullanıcı var. Yani demek istediğim bence sabret biraz daha biriktir :D

bencixmen

Üye
Tepki
0
İsim
Übeydullah
@Nini Cr 012 den farkı nedir acaba? Kalite farkı çok mu fazla?

Keşkeler

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
@bencixmen
Yani başlangıç seviyesinin üzerinde bir bisiklet ve donanım olarak baya baya Cr 012 den yüksek. Sonra maşası karbon falan. Forumda kullananlar var araştırabilirsin hatta bir inceleme konusu vardı Cr 052 için. İyiki de almışım diyorum bu paraya daha iyisini bulamazdım

bencixmen

Üye
Tepki
0
İsim
Übeydullah
@Nini Biraz baktım internetten. İncelemeyi de gördüm. Ama 2015 üretimi durmuş sanırım. Bulabilir miyim bilmiyorum. 2016 modele de 2600 civarı fiyatlar koymuşlar.1 yıl daha beklemem gerekir o fiyat için. Ama biraz daha araştırırsam bulabilirim belki. Tavsiye için teşekkür ederim.

Keşkeler

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
@bencixmen Önemli değil. Araştır bir de Carraro'ya telefon açıp sorabilirsin hala 2015 Modelleri olabilir yada Carraro satan şubelere sorabilirsin ellerinde 2015 model kalmıştır bence. Birde 2015 Modelinin kadrosunu 2016 dan daha çok seviyorum. Mat, güzel duruyor :D

• Beğen
Tepkiler: bencixmen