Carraro 022 cr race hakkında

canpinar

Üye
Tepki
10
Arkadaşlar merhaba,

Bir tanıdıgım Carraro' nun 022 CR RACE modelini begenmiş internetten, Yol bisikletlerine fransız oldugundan danışmak istedim. Bu fiyat segmentinde alınabilecek daha iyi bir bisiklet varmıdır, yoksa mevcut model iyi bir tercihmidir degerli fikirlerinizi almak isterim.

Sevgilerimle...

=Teknik Özellikler=
Kadro >ALÜMİNYUM 1.1/8'' ENTEGRE MAŞA YATAĞI
Maşa >28'' YOL TİPİ KARBON 1.1/8''
Sele >SELLE ROYAL SETA
Vites >CAMPAGNOLO XENON 20 VİTES
Fren >FSA GOSSAMER KUMPAS FREN
Lastik >SCHWALBE 700X23C 23-622 LUGANO PATLAMAYA DİRENÇLİ TELLİ SİYAH
Jant >28/622X15 AIRLINE-4 ÇİFTKAT ALÜMİNYUM BEYAZ 24H
Fiyat >1556 TL

Scudo

Dura-ace

Aktif Üye
Tepki
34
Güncel. Yeni konu açmak istemedim. Bu bisikleti almayı düşünüyorum. Beni ne kadar bir süre götürür ? Arkadaşım göbekleri kötü dedi ama bilmiyorum

CanKoral

Üye
Tepki
3
Merhaba, aynı bisikleti ve yine bu markanın dambiez 916 modelini bir süredir inceliyorum, sanırım kadro dışında tüm komponentleri aynı. ikisi arasında ne fark olduğunu bilen varsa lütfen paylaşsın.

Birkaç yol bisikleti kullanıcısı arkadaşıma danıştım, fayda fiyat açsından güzel olduğunu söylediler.

bu arada sizi nekadar süre götürür derken ne kast ediyorsunuz? olması gerektiği gibi kullanılsa ve düzgün bakımla bir ömür kullanılır diye düşünüyorum.

Dura-ace

Aktif Üye
Tepki
34
@CanKoral

Campognolonun yedek parçası yok diye biliyorum

eaea5252

Üye
Tepki
4
İsim
Emre A
Bisiklet
Sedona
bu bisikleti almayı düşünüyorum sizce deger mi bu fiyata yoksa önerebileceğiniz var mı?

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
@eaea5252 Kesinlikle hayır. 200 Tl daha ucuza alabileceğiniz btwin triban 500 bu bisikletten 1-1.5 kilo hafif,daha akıcı jantlara ve lastiklere sahip, sora vites sistemiylen donatılmış. Lakin bu bisiklette claris set var yani bir alt modeli. Aynı şekilde tribanda karbon maşa var. Carraroda ise alüminyum maşa. Tribanda 3 lü kaset varki bu sizi yokuşlarda rahatlatacaktır lakin profesyonel yol bisikletlerinde olmaması gereken bir kaset ama bu bisikleti alıyorsanız orta halli sürüşler yapacaksınızdır ve sizin avantajınıza.Eğer yol bisikletine ilk başlayacak biri iseniz size triban 3 ü , param var ama yine yeniyim diyorsanız ya da dağ bisikletinden yol bisikletine geçeceğim tecrübem var diyorsanız triban 500 ü, daha önce yol bisikleti sürdüm bir üst modele geçmek istiyorum diyorsanız carraro 052 yi, hafif olsun küçük çaplı yarışlara katılacağım f/p arıyorum diyorsanız carraro 062 yi öneriyorum. Daha üstlerini şimdilik araştırmadım bilemiyorum lakin bilsemde size önermezdim çünkü bir hobi kullanıcısına 3000 tl lik bisiklet üstüne lüzum görmüyorum eğer zengin değilse. Herşeyin ortası makbul.

ricky34

Üye
Tepki
1
İsim
Taha
Hocam triban 500 sora sistemli bisikletin 48 cm kadrosu var Brandium da tek kalmış. Çok geç kaldık almak için :(

Lenora Nora

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Lenora Nora
Bisiklet
Carraro
@canpinar Merhaba;
Diger yorumları okumadım.Fakat direk yazayım.Carraro 022 alması hata olur.
Carraro İyi bir marka kendim Carraro052 kullanıyorum markayıda ürünüde severim fakat!.
Eger arada fiyatta ucurum varsa is değisir.Carraro 022 Claris Settir.ona 1500 TL Küsür verene kadar Salcano XRS 040(2014) Ve Hatta Salcano XRS 040(2015) Gibi SORA Setli güzel bir yol bisikletine sahip olabilirsiniz.
1.Yol
Salcano XRS040(2014) Alırsanız 1000TL SORA SET.500 Küsür TL artar 2014de Gidon ve Gidon bogazı iyi degil 200 TL ye Gidon Gidon bogazı RİTCHEY alırsınız 300 TL artar ne almak isterseniz tayt-forma- vs vs alırsınız cebine kalır.
2.Yol Yok ben degistiremem derseniz Salcano XRS 040(2015) Alırsınız 1400 E hic bir parca degistirmeye gerek kalmadan güzel Yol bisikletiniz olur.100 TL de karlısınız.
Neden Salcano XRS 040 da sabitledim cünkü suan En iyi F/P ürününden birisi.Ve Claris yerine Sora setiniz olucak.Zaten SORA SET 800 Küsür Lira.Düsünün 1000TL ye alıcaksınız siz.Sorulara özelden acığım.
İyi Forumlar Dilerim.