Carlos'lu FENERBAHÇE

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

ROBERTO CARLOS ARTIK KANARYA!

Uzun süren görüşmeler ve haberler artık bitti! 100. yılında şampiyonluk sevinci yaşayan F.Bahçe, yılın transferine imza attı ve Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Brezilyalı Roberto Carlos'u renklerine bağladı. F.Bahçe resmi açıklamayı yaparken, Carlos da ilk açıklamasında, "Şampiyon F.Bahçe" dedi.

ROBERTO CARLOS RESMEN FENERBAHÇE'DE
Brezilya Milli Takımı ve Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Roberto Carlos artık Fenerbahçe'de! Sarı lacivertli yönetim gecenin geç saatlerinde yaptığı açıklamayla, Roberto Carlos'u transfer ettiklerini duyurdu!

Kulübün resmi sitesinden gecenin geç saatlerinde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
Fenerbahçe, Real Madrid'de oynayan Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos'u renklerine bağladı. Dün gece geç saatlerde Türkiye'ye gelen menajeri Dino Pasalic ile her konuda anlaşma sağlandığını ve önümüzdeki günlerde oyuncunun Türkiye'ye geleceğini açıklayan asbaşkanlardan Murat Özaydınlı, "Fenerbahçe geleneklerine uygun bir oyuncuyu renklerimize bağladık. Herkesin Başkanımız Aziz Yıldırım'a teşekkür etmesi lazım. Geçmişte sıradan bazı oyuincuları bile konuşurken bir hayli zorlanıyorduk. Ne mutlu ki bugün efsane olmuş oyuncuları bile transfer ederken artık hiç zorlanmıyoruz. Çünkü yaklaşık 2 yıldır bütün ülkelerde Fenerbahçe konuşuluyor. Bu hepimiz için önemli bir hedef. Bu düşünce daha da büyüyecek. Roberto için transfer görüşmemiz 15-20 dakikayı geçmedi. Prensiplerimizi anlattık ve transfer bitti. zaten Dino geç saatlerde Türkiye'ye geldi. Başkanımız ve ben stadyumda yapılan gösterilerin provasını izledik. Daha sonra birlikte yemek yedik ve transfer gerçekleşti. Bu Fenerbahçe camiasının gücüyle oluyor. Bu sinerjiyle oluyor bütün bu transferler" dedi.

FBTV'den yapılan canlı yayınla açıklanan transferde Asbaşkan Murat Özaydınlı, yönetici Neşet Yalçın, Roberto Carlos'un menajeri Dino Pasalic daha sonra yıldız oyuncu Carlos'a telefonla canlı bağlanarak onun görüşlerini aldı.

PASALIC'İN GELİŞİ SİNYALLERİ VERMİŞTİ
Yaklaşık 4 yıldır Fenerbahçe'nin gündeminde olan Roberto Carlos'un transferi, Brezilyalı yıldızın Real Madrid ile yollarını ayırma kararı almasıyla sona yaklaşmıştı. Hatta Roberto Carlos geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe ile sözleşme imzaladığını açıklamış, ancak kritik bir şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe'de yönetim bunu yalanlamıştı.

Sarı lacivertlilerde dün akşam sürpriz bir gelişme yaşanmış ve Brezilyalı yıldız Roberto Carlos'un Menajeri Dino Pasalic İstanbul'a gelmişti!

ROBERTO CARLOS FBTV'DE
Roberto Carlos transferi gecenin geç saatlerinde FBTV'den yapılan canlı yayınla sarı lacivertli taraftarlara müjdelendi. Asbaşkanlar Neşet Yalçın ve Murat Özaydınlı ile Roberto Carlos'un Menajeri Dino Pasalic'in katıldığı canlı yayına Roberto Carlos da telefonla bağlandı. Türkçe olarak "En büyük Fenerbahçe, Şampiyon Fenerbahçe" diyen Brezilyalı yıldız futbolcu Fenerbahçe'ye transfer olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk
Scudo

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
En sevdigim futbolcuyu fener formasiyla gormek pek kotu bir duygu olsada,Turkiye'de gormek hos benim icin...Gonul isterdi ki Galatasaray'da oynasin:rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
hadi bakalım hayırlı olsun fenere ama bir tek carlosla olacak sey degil avrupa basarısı.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
http://arsiv.gencfb.org/resim/organizasyon/gfb06-59_anitkabir_org/01.jpg

100 YILIN TRANSFERİ

ŞAMPİYON FENERBAHÇEE!!!!

• Beğen
Tepkiler: İsmail Ağıllı

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
35 yaşında güzel bir transfer ..

iso.54

Daimi Üye
Tepki
63
İsim
ismail
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Fenerbahçeli değilim ama sevindim geldiğine...
Helal olsun valla...İyi transfer yaptılar.....
Bakalım uyum sağlayabilecek mi....;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
ben hala aldıklarına emin degilim :)
para var tabi aziz yildirimda neden olmasin??:)

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
KESİN! Carlos artık F.Bahçeli!
Fenerbahçe, Real Madrid'in Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos'u renklerine bağladı. Dün gece geç saatlerde Türkiye'ye gelen menajeri Dino Pasalic ile her konuda anlaşma sağlandığını ve önümüzdeki günlerde oyuncunun Türkiye'ye geleceğini açıklandı. Fenerbahçe TV'de canlı yayınla duyurulan transfer kısa süre içerisinde Avrupa basınında da kendine yer buldu. F.Bahçe'nin Carlos ile 3 yıllık bir sözleşme imzalayacağı da belirtildi.

F.Bahçe Asbaşkanları'ndan Murat Özaydınlı, "Fenerbahçe geleneklerine uygun bir oyuncuyu renklerimize bağladık. Herkesin Başkanımız Aziz Yıldırım'a teşekkür etmesi lazım. Geçmişte sıradan bazı oyuincuları bile konuşurken bir hayli zorlanıyorduk. Ne mutlu ki bugün efsane olmuş oyuncuları bile transfer ederken artık hiç zorlanmıyoruz. Çünkü yaklaşık 2 yıldır bütün ülkelerde Fenerbahçe konuşuluyor. Bu hepimiz için önemli bir hedef. Bu düşünce daha da büyüyecek. Roberto için transfer görüşmemiz 15-20 dakikayı geçmedi.Prensiplerimizi anlattık ve transfer bitti. zaten Dino geç saatlerde Türkiye'ye geldi. Başkanımız ve ben stadyumda yapılan gösterilerin provasını izledik. Daha sonra birlikte yemek yedik ve transfer gerçekleşti.Bu Fenerbahçe camiasının gücüyle oluyor. Bu sinerjiyle oluyor bütün bu transferler" ifadelerini kullandı.

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
Ya abi tamam trasfer güzelde bakalım uyum sağlıyabilecekmi?Türkiye de Carlos şekli yok hangi takım Barcelone,R.Madrid,Sevilla gibi oynuyo İspanya Ligi daha bitmedi Barcelona takımının 72 Real Madrid'in puanı 72 Türkiye de ne zaman oldu böyle ezeli bir rekabet sorarım size.Bence Roberto Carlos Türkiye'ye uyum sağlayamaz ama neyse.Fenerbahçelilere hayırlı olsun diyelim.Başka diyecek hiç bir şey yok.Aynı durum Anelka daydı dünya yıldızı dediler.Adam 34 haftada 7 gol attı.Bakalım Anelka forvetti Carlos defans ayrıca defansta uyum sağlıyacağı bir adamda yok.Real Madrid'de vardı Sergio Ramos keşke Fenerbahçe Carlos'u alırken Ramos'u da alsaydı iyi olurdu. Sadece Carlos'la avrupada başarı bekliyosa daha çok bekler.Carlos forvet değil ki gol atsın.;)

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Carlos mu uyum sağlayacak yoksa bizim uyuşuk elemanlar mı ona uyum sağlayacak. Adam ddiyor ki: 20 yaşında futbolcu gibi koşuyorum. Bacakları gören bilir. Bisikletçi bile olur bundan.

3 yıl kalsa keşke. Tam verim-uyum zamanı elemanlar gönderiliyor.

unlu

Daimi Üye
Tepki
147
şimdi öğrendim valla süper olmuş sevindim bi fenerli olarak
görücez yeni sezonda napcak...

ergin

Forum Demirbaşı
Tepki
61
e hayırlı olsun ve helal osun dediği transferi yapıyor fenerbahça ban galatasaraylıyım ancak bu transfer krizi yüzünden takıma olan güvenim sarsıldı fenere ve fenerlilere hayırlı olsun

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
duyunca şaşırdım valla.bjkli olarak iyi oynamasını istemem :D :D ama genede bu yıl lig güzel geçsede taraftarlar iyi bi futbol şov izleseler.tüm fb camiasına hayırlı olsun..;) ;)

• Beğen
Tepkiler: abdullahabdullah

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
@abdullahabdullah

Carlos'tan bisikletci olmaz sanki ya,zincir dayanacagini sanmiyorum,bisiklet nazik bir arac ona gore:rolleyes:

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
Carlosun gelmesine sevindim:).Hayırlı olur İnş. Fenerbahçe Cumhuriyetimize :)

kıvanç kaynak

Forum Demirbaşı
Tepki
98
uğraştılar uğraştılar sonunda r. carlos aldılar en fanatik bir fenerbahçeli olduğum için bu transferi olumlu olduğunu düşünüyorum.pes5 de r.carlosu forvette koyuyorsdum topu ayaımdan aşıp diğer adama toz yutturup gidip topu alıyordu bence türk olarak en hızlı koşan futbolcu gs den sabri sarıoğlu en iyi türk oyuncu arda turan

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
Fener için iyi bir haber iyi bir transfer :)