Canyon Kullanıcıları Kulübü

alpyese

Forum Demirbaşı
Tepki
660
İsim
Alper
Bisiklet
Canyon
@mustafa ç @itsaboutyou ben hergün bir facebook tan bir site üzerinden yazar oldum, her cevap birbirinden farklı son geldiğim nokta Toby adındaki arkadaş, bu akşam sipariş belgelerini yollayacam(dün) dedi... eğer gelmezse önümüzdeki günlerde bana tekrar yaz dedi :) site üzerinden ise bir kasım sonu bir ekim sonu cevabı aldım . Bugünü es geçtim yarın yine yazacağım...

Scudo

mustafa ç

Forum Demirbaşı
Tepki
508
Bisiklet
Trek
@alpyese ben de aynı heryerden yükleniyorum:D seçimlerden önce parayı çeksinler de her dakika zarar ediyoruz. hayır adamlara da anlatamıyorsun:acpsnr:

itsaboutyou

Daimi Üye
Tepki
343
İsim
Kerem
Bisiklet
Canyon
@alpyese bana da bugün ya da yarın gelir dediler belgeler , beklemedeyim

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
(link)

Arkadaşlar linkteki bisikleti fiyat performans olarak değerlendirebilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: Drdaldal

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
Yok ben kendime uygun bedeni sipariş verdim ama stokta 3xl kaldığı için onu örnek gösterdim.

mustafa ç

Forum Demirbaşı
Tepki
508
Bisiklet
Trek
her gün farklı bir kanaldan zorluyorum sipariş ne oldu diye. adamlarında sistemi sağlam arızalanmış 2 haftadır gideremediler arızayı:acpsnr:

Levent34

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
b'Twin
Ne zaman yeni mesajlar'da Canyon kullanıcıları klübü yazısını görsem '' Ben ne zaman katılıcam acaba ? '' diye soru geçiyor aklımdan :)

• Beğen
Tepkiler: Batu54

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@sinobjk jant setini takas yapmayı düşünürmsünüz,easton ec90 slx ile ful karbon kendileri sıfır

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
@okkesmutlu jant setini yeni aldim ve cok memnunum. Easton da guzel bir set neden takas etmek istiyosunuz ki ?