Canyon Kullanıcıları Kulübü

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
@Berke valla yanlış yok bence. adamlar euro ile doları denk tutmuşlar. tam canyon alma zamanı. ben euro üzerinden almıştım. eski canyon sahiplerinin hepsi zarar etti şaka gibi bir durum.

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sinobjk
Evet hocam şaşırdım baya. Mesela sizin bisiklet 1400 lira daha ucuz şu an.

Adsız.png Adsız2.png

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Para birimi seçilen ülkeye göre değişiyor. Bisikleti Almanya'dan gibip alırsanız veya bir yakınınız getirirse, Euro olarak ödeme yapmak zorundasınız.

1500 euro altı kargo ile bisiklet alacaksanız, para biriminin Dolar olması faydanıza.

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
@Berke

ama euro fiyatına almanya vergisinide katıyor. (%19). ama söle bi gercek var. adamlar 1 euro : 1 dolar saymışlar. yanı benim 450 - 500 lira gibi bir zararım söz konusu :)

• Beğen
Tepkiler: Berke

itsaboutyou

Daimi Üye
Tepki
343
İsim
Kerem
Bisiklet
Canyon
ben facebook'tan iletişim kurdum , SAP'ye geçtikleri için şuan sitelerinde hatalar mevcut. Stokta olmayan bisikletleri stokta gösteriyo vs. gibi şeyler var.

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
191
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
o zaman 1500 euro=1682 dolar olduğuna göre sınır 1682 dolar mı (kafamda deli sorular ) o_O

itsaboutyou

Daimi Üye
Tepki
343
İsim
Kerem
Bisiklet
Canyon
@emrah sökmenberk dolar euro olayı da sistemdeki hatadan kaynaklanıyormuş , onu da dikkate almayın :) dolar olarak yazan fiyatlar euro yani

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
canyon kadro satışını da kaldırmış zaten hiç akıl karı değildi isabet olmuş

mustafa ç

Forum Demirbaşı
Tepki
508
Bisiklet
Trek
sitede güncelleme vardı 3 4 gündür. muhtemelen dolar üzerinden satacaklar bundan sonra ve yeni bedelleri yüklerken hata oldu zira 2015 bisikletlerde indirimde olan endurace al 6.0 930 dolardan 880 e inmişken 2016 versiyonu 840 dolardan satılıyor. yani bazı sayfaları güncelemişler bazıları hatalı. anlık bir sevinme olmadı değil :D biz de ucuza alamayacağız merak etmeyin:)

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
Alabileceginiz en dusuk rakama almanizi isterim emin olun ama ayni seyi kendim icinde isterim :D

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç

alpyese

Forum Demirbaşı
Tepki
660
İsim
Alper
Bisiklet
Canyon
Selamlar herkese yeni zamlar gelip üstüne € artışı sayesinde ümitlerim azalmışken € düşer sabrı ile beklerken $ geçişi büyük süpriz oldu, aslında yaptıkları büyük terbiyesizlik olsada AB harici tüm ülkelere ya kendi parası yada $ üzerinden satarken bizde neden € idi en başından beri demek geliyor insanın aklına...

Fırsat bu fırsat derken dün Endurace CF 7 siparişi geçtim, siyah kırmızı kombinasyonu daha hoşuma gitsede sanırım artık bu modeli sadece Gri siyah mavi renginde üretecekler ama bu modelede kanım ısındı kargo dahil 1388.83 $ x 2.95 (garanti bankası kuru) şeklinde benden 4097TL çektiler, yaklaşık olarak 650TL civarı bir KDV ödeyeceğim sanırım, artık geriye heyecanlı bir bekleyiş kaldı.:)

• Beğen
Tepkiler: Yağız Gökmen

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
@alpyese hayırlı uğurlu olsun renk te çok güzel bisiklette bakalım bende sipariş verme aşamasındayım gidip gidip geliyorum

şimdi 1.500€ olan sınır 1.500 dolar mı oldu acaba

alpyese

Forum Demirbaşı
Tepki
660
İsim
Alper
Bisiklet
Canyon
@Yağız Gökmen çok teşekkürler, sanırım 1695$ civarı oluyor bu fiyata Endurace CF 7 SL ye kadar çıkılabilir, € iken de öyleydi yada Ultimate CF 7 SL olabilir.

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
hani sistemde hata vardı. fiyatlar yanlıştı falan ne oldu o işe. olan bize oldu anlaşılan :(

osiosborn

Aktif Üye
Tepki
151
İsim
Onur Ö.
Bisiklet
Trek
Endurance Al 7.0 200gr ağır olmasına rağmen Ultegra seti ve 85$ daha ucuz olmaından dolayı bana cazip geliyor.

Tecrübeli arkadaşlar bu konu ne düşünür?

http://i.imgur.com/EDSMCrR.png

http://i.imgur.com/63Kwuzb.png

CANYON_COMP.png

itsaboutyou

Daimi Üye
Tepki
343
İsim
Kerem
Bisiklet
Canyon
@sinobjk valla facebook'tan sürekli cevap yazan Fabian diye bir eleman var Canyon'da onun yalancısıyım :) yakında çıkar kokusu bu işin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@osiosborn

Endurace CF 7.0 varken diğerini düşünmeyin bile. Gurup set bir üst model olabilir, ancak bu fiyata karbon kadro bisiklet varken, alu kadro almak çok mantıklı değil.

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
Peki Endurace cf 9.0 mı yoksa Ultimate cf sl 9.0 tercih edilmeli ?