Canyon Al 6.0

Demir C.

Aktif Üye
Tepki
18
Canyon'un sitesinde yes, biz Türkiyeye kargoyla gönderiyoruz. %19 German VAT indirimiyle gibi bişey yazıyor. Bu durumda 1000 Euro görünen bisiklet yapılacak indirimle 800 Euro olmuyor mu?
(Buraya geldiğinde %18 gümrük vergisi vereceğiz gerçi)

Scudo

harun t

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Lapierre
@Demir Ceyhan
Lokasyonu turkiye sectigimiz zaman % 19 luk alman vergisiz fiyattan almis oluyoruz ama bu seferde bizdeki kdv ekleniyor
Ama bir cok yerde kargo bedava iken 200€ mantigim almiyor 50€ olsaydi alirdim ama

serkkan

Forum Demirbaşı
Tepki
240
İyi günlerde kullanın bisikletiniz çok güzel , CANYON u satış stratejilerinden dolayı ve işlerine gösterdikleri itinadan dolayı kutlarım , ciddi adamlar , kutusundan malzemesine kadar süperler bence , fiyatlar okadar uygunki türkiyeye getirsen bile ucuz kalıyor :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

eness

//**
Tepki
228
İsim
Enes
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çok güzel bisiklet

kazasız belasız kullanmanız dileği ile

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
çok yakışıklı bir bisiklet walla :) kazasız belasız, güle güle kullanmanızı diliyor, hayırlı olsun diyorum...

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel dilekleri için teşekkür ederim herkese.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Deniz Baklacı

Deniz abi bisikletini daha önce gördüm ama k bakma konunu yeni gördüm :) çok iyi bir seçim olmuş, mükemmel bir bisiklet doğrusu, tekrar hayırlı olsun e artık yollarda görüşmek dileğiyle :)

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@emrah sökmenberk

Teşekkür ederim. Çok daha güzeli sizin olsun diyeceğim ama bir canavar görüyorum profilde zaten.

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konuyu yeni gördüm. Alü kadro 8.3 kg ağırlık muhteşem bir rakam. Güle güle kullanın
Bu arada size maliyeti ne kadar oldu ve kargo ile alsaydınız ne kadar olurdu?

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hasan Kılınç

Yaklaşık 5000 km yaptım çeşitli yollarda ve çok memnunum bisikletin hem geometrisinden hem de 11-32 arka rublesinden. Önceleri gereksiz gelmişti 11-32 ama Erciyes'e tırmanırken dua etmedim değil. Bu arada maliyet ile ilgili çok detaylı bilgi 1. sayfada var. Çok uzun olduğu için tekrar yazamadım.

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Deniz Baklacı

Uzun mesajınızı görmüştüm fiyat konusu iki mesaj önceymiş şimdi gördüm. 990€ + 50€ taşıma ücreti. Normal internetten alanda 990€ + 200€ + %18 vergi - %19 Alman vergisi oluyor sanırım :)

Edit: Şimdi biraz araştırdım da site zaten TR seçince vergiyi düşüyor. kargo ve +%18 vergi 1252 euro 3500 TL ediyormuş.

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
191
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
@Deniz Baklacı

teşekkür ederim bende yol bisikleti olarak canyon da karar kıldım artık ona göre ayarlıyorum bütçemi umarım bahara kadar bende almış olurum ..

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hasan Kılınç

Evet hedef ülke TR seçtiğinizde %19 KDV düşürüyor. Ayrıca başka bir arkadaşın verdiği tüyoya göre bisikleti bir bisiklet valizi alıp ona koyarsanız (ki hemen hemen bisiklet için uçağa vereceğiniz fiyata denk geliyor) bisikleti normal valizmiş gibi ekstra para ödemeden de uçak ile getirebilirsiniz. En azından elinizde bir sonraki seyahatler için bisiklet valiziniz olur.

@mehmetsarı

Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: ProfessionaL

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Hayirli olsun, cok güzel bir bisiklete sahip olmussunuz. Allah size insallah kazasiz belasiz kullanmak nasip eder. Allah en kisa zamanda insallah olmayanlarda böyle bir makine nasip eder.

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat Cömez

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Sağolun.

Roux

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
Taha KK
Bisiklet
Trek
@tunç tuncay

Merhaba Tunç hocam, sizde de sanırım canyon var. o dediğiniz şekilde mi getirttiniz bisikletinizi? linkteki çantadan bahsediyorsunuz sanırım. (link) çok güvenli bir şeye benzemiyor, havaalanı görevlilerinin bavulları sağ sola fırlattığını göz önüne alırsak sizce gerçekten doğru bir hareket olur mu_?

Samet POLAT

Daimi Üye
Tepki
160
Bisiklet
Eddy Merckx
Hayırlı olmasını diliyorum gule gule kullanın.
Belirtmeden edemeyeceğim bir Canyon konusunun altında Ebubekir SÖZBiR'in yorumunu göremedim şaşırdım. Ebubekir nerdesin :))

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
@Taha K.

Bisikleti ayrıca ben patlak naylonada sardım ve Canyon dan almamaıştm ama bende soft case içinde taşıdım bisikletimi. Benimki sadece bir öneri bu şekilde alınırsa canyon kutu ücreti ve thy taşıma ücreti cebimizde kalabilir ama tabiki tamamen tercih meselesi. çok daha iyi koruma sağlansın dersneizde canyonda hard case de satılmakda. Oda başka bie seçenek olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Roux