Cannondale trail sl1 daĞ bİsİkletİ 2012

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında strongyucel tarafından paylaşıldı.

1. strongyucel

strongyucel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    sanırım son kararım bu bisiklet bütçem 2300 tl başka önerisi olan bu konuda tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum fitness antranörüyüm 102 kg 185 cm boyum var L boy bana uyarmı ayrıca bu bisiklet benim gibi iri birisini güvenilir şekilde taşırmı şimdiden yardımlarınız için teşekürler

2. lewent201986

lewent201986 Aktif Üye

Seviye:
    güzel bisiklet o fiyatlara başka seçimlerde yapılabilir L boy uygundur ve taşımasından herhangi sorun olacağını sanmıyorum

strongyucel

strongyucel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    teşekürler başka hangi markaları önerirsiniz

4. lewent201986

lewent201986 Aktif Üye

Seviye:
    vallahi kaliteli kadrosu olan bisikletleri öneririm cannondale ,corratec,scott ,trek, türklerden ise sedona da iyidir sitesinden bakarsan fiyat aralığına göre daha kolay tercih yaparsın yada burda paylaşırsan beğendiğin modelleri kıyaslamana yardımcı olabilirim

strongyucel

strongyucel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    levent bey cannondale sl1-scott scale 60- correct xvert 3.0- focus black raider 1.0 bu bisikletler arasında kaldım ilk tercihim cannondale siz ne önerirsiniz

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-34-16.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
team-sky-echelon-996.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...