CANNONDALE TRAIL SL 6 mı CANNONDALE F8 mi ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Abdullah Uğraşkan tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah Uğraşkan

Abdullah Uğraşkan Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba, forma ilk mesajım bu. Bisiklet almak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum. Bir tarafta Trail Sl 6 diğer tarafta da F8, parçalardan çok anlamadığımdan fiyatlarına ve şekillerine bakıp yorumlamaya çalışıyorum. 1300TL bütçem var sizce hangisi alınmalı ? Yada önereceğiniz başka bir model var mı ? Unutmadan, bu tip bisikletlerle ufak çaplı akrobasi hareketleri yapılabilir mi ? Teşekkürler.

Abdullah Uğraşkan

Abdullah Uğraşkan Üye

Seviye:
    @Sebahattin abinin yardımlarıyla ve bilgilendirmesiyle CORRATEC SUPERBOW FUN DAĞ BİSİKLETİ 2010 bu bisikleti almaya karar verdim. Tek merak ettiğim bu bisikletin furç yatağı ile SL 4 ün furç yatakları aynı genişlikte mi ?

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-28_15-14-43.png
Konuyu açacak bir yer bulamayınca bu bölüme yöneldim; hatalıysa taşınabilir. Bir rüzgar tüneli kadar olmasa da başlıktaki soruya yanıt verecek bir ölçüm yöntemi var mıdır diye biraz araştırdım....
IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...