Cannondale trail sl 2

Tepki
20
Yaklaşık altı yıldır amatör olarak ağır mı ağır bianchi platon kullanıyorum. Daha ileri seviyelere ulaşmak ve tam anlamıyla spor olarak bisiklet sürmek istiyorum. Bir süredir bisiklet seçebilmek için araştırma yapıyorum ve Cannondale trail sl 2 de karar verdim tabi ki bütçemin elverdiği en lüks bisiklet şu an bu. Yani verebileceğim paraya göre kendimce en iyisini seçtim. Ancak bisikletin 48 cmlik kadro ağırlığının ya da ortalama olarak tüm ağırlığı konusunda bi bilgiye ulaşamadım. Sitesinde kendiniz test edin diyor ama İzmir'de Cannondale bulup test etme gibi bi şansım yok malesef. Bu bisiklet hakkında beni daha da bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Scudo
Tepki
20
@Deniz Gökhan Tezcan

Evet 2010 model donanım olarak biraz daha iyi gibi. Yalnız bişeyi daha merak ediyorum. Ben bu yazın sonuna doğru alabilirim bu bisikleti. Umarım 2010 model ben alasıya kadar tükenmez. :)

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
Benım Hocam traıl sl 3 kullanıyor cok gusel bence boya kalıtesı olsun donanım olsun herseyı ıle mukemmel.

Tepki
10
şuan o bisikleti kullanıyorum mükemmel bir bisiklet tavsiye ederim yenisi 1000 auro yaklaşık 2500 ile 2600 tl arasında düşünürsen benimkini satıyorum üç ay bindim çizik bile yok daha üst bir bisiklet alıcam fiyatım yazıyo aksesuvarlarınıda vericem istersen resimde gönderebilirim sana