Cannondale Trail Sl 2 DaĞ Bİsİkletİ

Tepki
27
arkadaşlar fiyatı 2100 tl gibi birşey.. alternatif önerileriniz varmı.. ben kadroyu çok beğendim..

Özellikleri

KULLANICI TIPI : MTB, SPORCU, HOBİ KULLANICISI
KADRO : Trail SL SAVE threaded BB and 1.5” head tube, disc only
ÖN AMORTİSÖR : "custom RST Deuce Air 100 mm 1.5” alloy steerer
ARKA AKTARICI : Shimano SLX
ÖN AKTARICI : Shimano Deore
VİTES KOLLARI : Shimano SLX display
RUBLE : Shimano HG50 11-32t 9sp
ZİNCİR : Shimano HG53 9sp
AYNAKOL : Shimano M4308 Octalink 44/32/22t
ORTA GÖBEK : Shimano ES-25 Octalink
FREN ÖN / ARKA : Shimano M445
FREN KOLLARI : Shimano M445
ARKA GÖBEK : SHIMANO FHM475
ÖN GÖBEK : SHIMANO HBM475
GİDON : Cannondale C3 riser
BOYUN : Cannondale C4 1.5”
FURÇ TAKIMI : Cane Creek 1.5” semi-integrated
SELE : Cannondale Halo steel rails
SELE BORUSU : Cannondale C4 31.6 mm zero offset
JANT : Maddux DC 3.0
LASTİK : Schwalbe Black Jack 2.1”, wb"
RENK : SİYAH, BEYAZ
JANT EBATI : 26"
VİTES SAYISI : 27
MATERYAL : Alu
AĞIRLIK : 12.5Kg
SIZE : L, M

http://deltabisiklet.com/File/?_Args=ProductImage,5004,DeltaBisiklet

Scudo

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
Giant almadan önceki kararım sl 2 ydi. bence alın kırmızı beyazı daha iyi boya olarakta iyi. çizik ve darbeleri pek fazla belli etmiyor. Hatta göremiyorsunuz. Şimdiden hayırlı olsun. :)

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Arslan
Tepki
27
arkadaşlar şu parça şu olsaydı daha iyi olurdu dediğiniz veya bu özelliklere bu para çok dediğiniz şeyler yok mu... yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Tepki
27
daha makul kadro arayışlarına girmeliyim. fakat toplamam mı gerek paket mi alsam kararsızım... corratec in x vert experti de güzel 2011 olanı o nasıl sizce

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@Oğuzhan Arslan

ben giant aldım s beden bi beden daha vardı unuttum şuanda. siz araştırın bulun sonra arayıp talimat alın. parçalarına dikkat et her parçayı araştırın ne işe yarıyor diyerek. ben bisiklet alırken tektim :(

• Beğen
Tepki
27
öyle olcak gibi görünüyor.. şöyle iki hafta içinde elime geçse harika olcak da bakalım artık.. birde şey sorayım... hangi bisikletçiden daha memnunsunuz. yani ilgi alaka olarak..

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@Oğuzhan Arslan

Ben erdoğanlar bisikleti aradım talimat alamak için. 2. aramamda bisikleti aldım :) çok iyi ilgilendi. Bisikletim İçin en iyilerini yapmış sağolsun. Ama sen bak istediğin bisikleti bul karar ver fiyatında anlaş al hayırlısıyla. ama aceleye gerek yok :)

• Beğen
Tepki
20
ben de bir sl 2 almayı düşünüyorum. giant aklımı çelmiyo değil fakat alüminyum kadrolarda dünyada demir yumruk olan cannondale'in çok daha sade ve daha güven verici bir yapısı var.

• Beğen
Tepki
27
Dostum AraŞtirmalarini Benİmle PaylaŞirsan Sevİnİrİm. Ben Şuan Sl2 Yerİne Daha İyİ Donanimlara Sahİp Bİ Bİsİklet DÜŞÜnÜyorum. Fakat Kadronun Da Kalİtelİ Olmasini İstİyorum..sanirim Corrateclerİ İncelİcem..x Vert Expertler GÜzele Benzİyor..

Tepki
27
CANNONDALE TRAİL SL2 İLE FARKLARI NE..YANİ CANNONDALE KADRO OLARAK DAHA PAHALI OLMALI GİBİ GELİYO BANA. Scott scale 60 2010 UN DA DONANIMLARI DAHA İYİ OLMALI O ZAMAN..

Tepki
9
Aslında bende o kadar bilgili deyilim ama bir baktığımda donanımları daha üst gibi ben konya dan pınarelli bisikletten aldım onlarda tavsiye ettiler 2 haftadır kullanıyorum yokuşlar falan çok rahat çıkılıyor uçak gibi bisiklet bence :) peşin 2300 tl ye aldım özel mesaj atmışsınız ama henüz 50 mesajım olmadığı için cevap veremiyorum aldıgım bisikletin resimlerini görmek isterseniz burda aşagıda (link)

• Beğen
Tepki
27
GÜle GÜle Kullan. Bİr İkİ Hafta Daha ÇaliŞayim Herhalde Bunu Alacak Param Olur :d Bİsİklet Harİka... Yorumlarda GÜzel..