CannondaLe SİX memnuniyeti ve Cİclo Sport 4,2 hayal kırıklığı

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Kayıt
17 Haziran 2010
Mesaj
900
Tepki
682
Şehir
İZMİR/Bornova
MEMNUNİYET:
Cannondale six bisiklet aldım ve çok memnunum, süper bisiklet her yönüyle beni üzmemesi cabası, Böyle bir bisikleti almama vesile olan DELTA BİSİKLET EMEK şubesi LEVENT kardeşime teşekkür ederim...

HAYAL KIRIKLIĞI:
CİCLO SPORT 4,2 kablosuz km saati, süper bir saat çok hoşuma gitti özellikleri tamamen çok iyi,
NEyse çat pat ayarlarını yaptık kullanıyoruz, ama bazı sorunları çözemedim, tur başlarında km-ort. hız-tur başına kalori bunları tur sonunda sıfırlayamıyorum. Bunun için EMEK şubesinden yardım istedim bilgilerinin olmadığını söylediler. Bende daha önceki konularda araştırarak DELTA BİSİKLET KIZILTOPRAK Şubesinden Ulaş beye ulaşmaya çalıştım, baktığım konularda kendisinin bilgisi olduğunu okudum. Sizce? Ulaş beye bağlanana kadar 2 arkadaşa ayrı ayrı derdimi anlatmak zorunda kaldım, bağlamıyolar çünkü ve bana tel. numaranızı alalım biz size akşam üstü dönelim dediler.

SONUÇ: AKşam üstü dönmediler. Ulaş beyle görüşemedim. Küçük birşeymi bence değil, Müşteri, memnuniyet, geri dönüm hızı, tamamen umursanmadığımı düşünüyorum ve diğer alışverişlerimi, yapmadan önce 2 kere düşüneceğim...

İyi çalışmalar...
 
Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Kayıt
5 Mayıs 2006
Mesaj
3.980
Tepki
9.987
Şehir
İstanbul
Bisiklet
Geotech
Merhaba Serkan Bey,

Öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun. Güle güle kazasız günlerde kullanın.

Ciclo 4.2 km saati aslında çok iyi bir saattir bir o kadar da pratik bir saattir.

Malum bu aralar sezon başı olduğundan yoğun bir şekilde çalışıyorum ve her zaman mağazalarda olamıyorum sanırım bu yüzden ulaşamamışsınız.

saatle ilgili bir kaç bilgi aktarayım

ortadaki tuşa basılı tutarsanız ayarlar moduna geçer.

Ayarlar moduna geçtikten sonra sağdaki tuşla ileri soldaki tuşla menüde geriye doğru ilerlersiniz.

Ortadaki tuş Enter tuşudur

Sağdaki ve soldaki tuşa beraber basarsanız resetleme yapar yani tur attınız veya toplam bir mesafe gittiniz o sayacı sıfırlar.

Burada önemli olan sıfırlamak istediğiniz sayac ekranda gözükmelidir.

Umursanmadığınızı düşünmeniz büyük bir yanlıştır. Bazen birilerine istediğiniz anda ulaşamazsınız buda gayet normaldir. Sonuçta birebir bir hizmet vermemiz her zaman mümkün olmayabiliyor.

Umarım size yardımcı olmuşumdur. Saatle ilgili sormak istediğiniz bir durum olursa lütfen burada sorun en azından diğer arkadaşlar da faydalanmış olur.

Ayrıca saatle beraber verilen dökümana bakmanızı öneririm ( Eğer saat mağazada takılmışsa ve size verilmemişse onuda mağazadan alın lütfen )
 
  • Beğen
Tepkiler: serkan hilal

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Kayıt
17 Haziran 2010
Mesaj
900
Tepki
682
Şehir
İZMİR/Bornova
saat bisiklet ile beraber EMEK şubenizden aldım... Dökümanı mevcut ama türkçe hariç her dil seçeneği var :)

Amacım tel. da bilgi almaktı, ama aktarılıyorum anlatıyorum, tekrar aktarılıyorum tekrar anlatıyorum ve sonunda aktaracak arkadaş kalmayınca sanırım biz sizin tel. numaranızı alalım akşam dönüş yapalım denildi ve bende kabul ettim dönüş olmadım...

Şimdi sorum şu; Bisikletimle toplam yaptığım KM yi, yani bugüne kadar olanı değilde, sağ ve sol tuşa aynı anda basınca, diğerlerini sıfırlamasını istiyorum (yaktığım kalori, ortalama hız, günlük km) bunların sıfırlanmasını istiyorum. bu iki tuşa basılı tuttuğum zaman sadece bunlar sıfırlanacak değil mi? Bisikletimle bugüne kadar yaptığım toplam km sıfırlanmasını istemiyorum...

Anladığım kadarı ile, hangisini sıfırlamak istiyorsam, onun ekranda gözükmesi ve tuşlara aynı anda basmamdan ibarettir. gözüken sayaç sıfırlanacaktır...


ilginiz için tşkler.
iyi çalışmalar.
 
  • Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Kayıt
5 Mayıs 2006
Mesaj
3.980
Tepki
9.987
Şehir
İstanbul
Bisiklet
Geotech
@serkan hilal

Evet sizin de dediğiniz gibi yapıyorsunuz. Toplam Km hiç bir zaman sıfırlanmaz. Ancak arkada bir düğme var oraya basılı tutarsanız ve pilini değiştirirseniz sıfırlanır. Eğer böyle bir şey yapacaksanız da önceden yaptığınız km yi bir yerlere not alın daha sonra pil değiştirdikten sonra yeniden yazarsınız. ( Bu ilk ayarda yapılabiliyor)

Telefon konusuna gelince de dediğim gibi yoğunluktan olmuştur. Kusura bakmayın. Bazen ben de arkadaşları arayınca yoğunluktan cevap vermiyorlar :)
 

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Kayıt
18 Eylül 2004
Mesaj
1.365
Tepki
1.300
Şehir
İstanbul
@serkan hilal

Belki çoktan bulmuşsunuzdur ama bir ilave de ben yapmak istiyorum. Almış olduğunuz KM saatinin iki bisiklette ( ilave olarak bir tane daha alt parçayı satın almanız durumunda ) kullanma imkanı var, günlük verileri sıfırlamak için Ulaş Bey'in belirtmiş olduğu tuşlara uzun basmanız gerekiyor, kısa basıp bırakırsanız ekrandaki "bike1" ibaresinin "bike2" olarak değiştiğini görürsünüz.
 
Yukarı Alt