Cannondale satış hakkında

iskender35

Üye
Tepki
6
İsim
İskender
Bisiklet
Cannondale
Acaba cannondale bisikletleri deltabisikletten başka satan varmı Türkiye de ? Quick4 modelinden kalmamış 2016 gelmez daha diyorlar ama beğendiğim bir model yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Ya da deltadan başka satıcı varsa bilgi verirseniz bulmama yardımcı olursunuz. Teşekkürler :harika:

Scudo

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.769
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
Cannondale Türkiye distribütörü Delta Bisiklet olduğu için bir başka satıcıdan almak isteseniz dahi Delta'nın stoklarında yoksa bulmanız epey zor olacaktır.

Yine aynı sebepten ötürü yurtdışı satıcılarından kargo yoluyla getirme şansınız bulunmuyor. Ancak yolcu yanında getirilebilir.

Tavsiyem ikinci el ürünlere yönelmeniz şeklinde. Hatta forumdan @BF Okuru bir dönem kendi bisikletini satmayı düşünüyordu. Bir danışın derim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba. Bisikletimi satmayı düşünmüyorum kafamdan geçti sadece. Zaten mümkün değil çünkü uzun yol tur (İstanbul-İzmir Seferi) düşünüyorum. Delta ile görüştüm şimdi gerçekten de kalmamış bu bisiklet. Normal aslında çünkü çok tuttu bu modeller ki, ben de kullandığım için oradan biliyorum. Aslında GT markası da çok güzel zaten Cannondale yapıyor. İsterseniz GT modellerine bakın. Hatta Schwinn de olabilir. Her zaman alternatifleri değerlendirmek gerekir. Mesela GT'nin şöyle iki modeli var mesela fiyat olarak da gayet uygun: (link) ve (link) evet ben Traffic 30 modelini denemiş biriyim emin olun Quick 4 havasını yaşatıyor. Eğer sizin gibi Quick 4 bulamasaydım büyük ihtimalle GT alırdım. Zaten dediğim gibi Cannondale'e ait bir markadır. İsterseniz (link) Schwinn modellerine de bakabilirsiniz. Tabii bunları Cannondale Quick 4 bulamazsanız eğer söylemiş olayım. Yine de araştırmaya devam edin tabii ki. Ama kimse elindeki Quick 4 modeli satmak istemez sanırım çünkü çok güzel bisiklettir. Gerçi bendeki 2015 ama olsun aldığım günden beri keyifle kullanıyorum belki 1000 tane setten çukurdan geçtim bana mısın demedi, akort ayarı vites ayarı bile bozulmadı yani o kadar sağlam bir bisiklet. Bundan dolayı memnun kalan bir insan mümkün oldukça satmaz. Ama umarım en kısa zamanda bulursunuz.

iskender35

Üye
Tepki
6
İsim
İskender
Bisiklet
Cannondale
Model delta bisiklet konya şubesinde bulundu teşekkürler :)

@BF Okuru Teşekkürler. Buldum hayırlısı bizde deneyip görücez cannondale ı :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@iskender35 sağlam bisiklettir şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Edit: Ben Delta'nın İstanbul şubesine bakmıştım.

iskender35

Üye
Tepki
6
İsim
İskender
Bisiklet
Cannondale
@BF Okuru Ben de izmir ankara istanbul hatta kayseri falan telefon ettim bulamamıştım da şans eseri denk geldi :) Sağolun :)

Y. Birol

Üye
Tepki
33
Bisiklet
Cannondale
@iskender35
İstanbul a sorduğumuzda sistemlerinden hangi şubelerinde olup olmadığını söylemiyorlar mı?...Yoksa her şubeye tek tek sormak mı gerekir?...XS boyunu bulabilir miyim acaba?

iskender35

Üye
Tepki
6
İsim
İskender
Bisiklet
Cannondale
Xs boyu standart olmadığı için illaki vardır diye düşünüyorum. Bilmem İstanbul yok demişti ama konyada bulabildim ben. Siz sorun yani bence bulamazsanız tek tek :)

@Y. Birol

iskender35

Üye
Tepki
6
İsim
İskender
Bisiklet
Cannondale
@Asusmune Sağolun :) bakalım kurabilcek miyiz bilmiyorum nelerini takmam gerekecek galiba gidonda gerekcek ama kablolar falan var gidonda ayar gerekmez mi :D Neyse bi araştırma yapayım illaki forumdan bişey çıkar:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kurulum diye bir şey yok, elin tornavida tutuyorsa çok kolay halledersin.İzmir'de Delta varsa kesin yardımcı olurlar.
İzmir'de çok bisiklet dostu forum üyeleri var, eminim ki sana seve seve yardımcı olurlar. Selamlar

@iskender35

iskender35

Üye
Tepki
6
İsim
İskender
Bisiklet
Cannondale
@Asusmune Evet de şimdi ince düşünüyorum fren ayarı vites ayarı vs. :D bakalım hele gelsin de bi :)