Cannondale quick cx 2

Tepki
0
Bisiklet
Specialized
arkadaşlar merhaba öncelikle sitede yeniyim ve nereye ne yazmalıyım hiç bir bilgim yok o yüzden burayı uygun gördüm hatalıysam af ola.Öncelikle ekim sonu gibi barselona üzerinden marsilya,nice ve oradan da alassio ya gideceğim sizlere sormak istediğim bu model yolda beni yorar mı çünkü bisikletin üzerinde ki amortisör görüyorum bunu dezavantaj olarak mı görmeliyim ? şimdiden herkese çok teşekkür ederim .

Scudo
Tepki
3
Bence uygun olduğunudüşünüyorum fakat siz cok yol gideceğiniz için da çok araştırma yapın

Tepki
49
Bisiklet
Colnago
maşası kilitlenebilir bir model değil sanırım. ama performansınıza çok etki edeceğini sanmam.
(link)

Tepki
0
Bisiklet
Specialized
aslında şunu söyleyeyim delta bisikleti aradım stoklarında olmadığını belirttiler ve bende specialized crosstrail comp disk 2013 aldım aktif pedaldan ama 3 gün sonra delta beni aradı ve ellerinde 1 tane olduğunu söylediler. çok geç oldu ama specialized kilitlenebilir maşası olması rampa çıkış esnasında inanılmaz faydasını gördüm sonuç itibariyle kısmet değilmiş herhalde cannondale :)

Tepki
0
Bisiklet
Specialized
ben 56 istemiştim ama sormadım isterseniz arayıp sorun yalnız ankara şubesini arayın onların elinde vardı.