cannondale headshox a göre 1.5 şaft çapı 90-100 mm 31.8 gidon boynu

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında vgulgec tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. vgulgec

vgulgec Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar gidon boynum gidonuma uygun değil tırlattım gece gece toplayamadım bisikletimi ....aradığım ürün cannondale headshox maşanın 1.5 çaplı 90--100 mm lik 31.8 gidon için gidon boyunudur .. heryerde yok ---1 haftaya kadar bulamazsam ebayden alacam ..... elinde olan fiyat-marka-model ve 2 adet vesikalıkla birlikte tarafıma müracat etsin :D ;)

hangi markalarda var bilmiyorum ama thomson hope kcnc gibi markalar varsa tadından yenmez :)

vgulgec

vgulgec Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar gidon boynum gidonuma uygun değil tırlattım gece gece toplayamadım bisikletimi ....aradığım ürün cannondale headshox maşanın 1.5 çaplı 90--100 mm lik 31.8 gidon için gidon boyunudur .. heryerde yok ---1 haftaya kadar bulamazsam ebayden alacam ..... elinde olan fiyat-marka-model ve 2 adet vesikalıkla birlikte tarafıma müracat etsin :D ;)

hangi markalarda var bilmiyorum ama thomson hope kcnc gibi markalar varsa tadından yenmez :)

vgulgec

vgulgec Forum Bağımlısı

Seviye:
    ....aradığım ürün cannondale headshox maşanın 1.5" çaplı 90--100 mm lik 31.8 gidon için gidon boynudur elinde olan fiyat-marka-model ve 2 -3 resim ile fiyat bildirirlerse memnun olurum

thomson hope syncros truvativ gibi markalarda aradığım ölçülerde ürünler gördüm nette varsa sizdede tadından yenmez :)

~~~~~~bikaç model resmi~~~~~~

4. mustafaguler_07

mustafaguler_07 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kadronuzdan Satilik Nerde Yada Kİmde Var Acaba Bende Ariyorum Da

vgulgec

vgulgec Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende var =):in:

İlginizi Çekebilir

1430319843263-1tem865pty2hw-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
PicsArt_09-19-07.56.24.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.